Wpis z mikrobloga

@mpetrumnigrum ja wiem... w Afryce 750 miałem szybę i 140 mozna było jechać bez problemu.

Teraz w XR400 nie mam nic i jadąc 100-110 kilka godzin kolejnego dnia miałem zakwasy na brzuchu (a kondycję jakąś tam mam) xD

A jak raz miałem mega silny wiatr w ryj na serbskiej autostradzie to jazda 90 była naprawdę walką i po 2 godzinach jazdy byłem szczęśliwy z powrotu na wiejskie drogi :D
Teraz w XR400 nie mam nic i jadąc 100-110 kilka godzin kolejnego dnia miałem zakwasy na brzuchu (a kondycję jakąś tam mam) xD


@DMMotoAdventures: Kolega jeździ na podobnym sprzęcie przejechał nim kilkadziesiąt krajów zdarzało mu się wielokrotnie pokonywać dziennie ponad 1000km i to z prędkością 115-120km/h. I nigdy nie narzekał na zakwasy albo bule innych części ciała. I jeszcze jedno kolega nic nie trenuje ani nie biega. A więc coś Panie
@DMMotoAdventures: no chyba nie brałeś XR400 żeby po autobanie latać?
Oczywiście, że z szybką można jechać godzinami po autostradzie 140. Tylko po co??? (°°
W kwestii 140 po autostradzie: w czasach gdy jakiś nissan micra lekko 160 wyciąga, a sporo użytkowników prawie 200, jadąc spokojnie motocyklem 140, będą cię wyprzedzać za wszelką cenę, #!$%@?ć się przed ciebie przy zmianie pasa i
@mpetrumnigrum no to dla mnie jakaś magia :D W sumie mam 186 wzrostu, więc moze więcej powietrza biorę na klatę. Predkośc 120 to dla mnie był stanowczo koniec komfortu. 100 non stop było ok, jeszcze dało się jechac.

@vaneck czasami trzeba, ale mało. Jechałem tylko z 2h w Serbii i jakieś 200km na A4. Ale czasami były szybsze drogi co 100 było na gps non stop (podczas dojazdu).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mpetrumnigrum: jeżdżę, bo lubię lekkość prowadzenia, bardzo bezpośrednie zachowanie, przyspieszenie, możliwość jazdy przez korek, dźwięk, wygląd. Wiatr zwyczajnie denerwuje i na dłuższą metę męczy. Jak ktoś chce poczuć ten mityczny wiatr we włosach to tylko kabriolet, bo na motocyklu i tak trzeba mieć kask, nawet bez żadnej ochrony przed wiatrem.
Nigdy nie rozumiem ludzi którzy twierdzą że jeżdżą motocyklem z przyjemności a wsadzają jak największe szybki aby im mniej wiało a w 95% jeżdżą do 140km/h.


@mpetrumnigrum: kurde nie wiedziałem że motocyklem jeździ się dla bólu głowy od wiatru i łapania owadów własnym ciałem... jutro sprzedam w takim razie ( ͡º ͜ʖ͡º)