Gorące dyskusje ostatnie 12h

Kur#a co oni zrobili z Terminatorem...

Slyszalem ze sa niskie noty i film wyszedl slabo ale to jaka inzyniera spoleczna jest tam wgrywana i jaka zrobili z tego tube propagandowa to jakas masakara!

Obczajcie to:
    - scenariusz to z grubsza 3 kobiety walczace ze zlymi mezczyznami (terminator) - feminizm
    - glowna role ma meksykanka i oczywiscie jest motyw jak probuja wjechac do USA (nawet tekst w stylu "jak chcesz przewiezc meksykanke bez papierow")
    - do tego pokazanie 'typowej' meksykanskiej rodziny gdzie wszyscy sa usmiechnieci, pomocni, schludni i pracujacy - chyba wiadomo o co chodzi w kontekscie USA
    - meksykanka mowi (autentyk!) w jednej scenie po odpowiedzi na jakis glupi zart "chcialabym zebyscie obie nie byly tak biale" (!)

I po tym juz po prostu wysiadlem.
    Ja jebe James Cameron to produkowal, Tim Millerr rezyserowal (m.in. Deadpool) i ku#wa zgodzili sie na takiego politycznego gniota...
    #przemyslenia #oswiadczenie #terminator #film #niepopularnaopinia #inzynieriaspoleczna
    pokaż całość

odpowiedzi (59)

• odpowiedzi (29)

#rozdajo #elektronika

Elo, mam do rozdania zestaw dla początkującego adepta sztuk prądowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skład tego zestawu nei chce mi sie całego wymienić ale można tam znaleść:
    - wemos d1 mini
    - czujniki temperatury, wilgotnosci, cisnienia,
    - kilka rodzajów esp
    - różne serwa, silniczki
    - wyświetlacze
    - kontrolery takie jak gałka, pilot
    - kondesatorki, diody, rezystorki itp.

Losowanie jutro 21:00, moderacja i zielonki oczywiście out ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    pokaż całość

odpowiedzi (45)