Wpis z mikrobloga

Ostrzegam przed kupowaniem czegokolwiek na Planetplus. Od 2 miesięcy czekam na zatwierdzenie 70zl i cisza. Wysłałem wiadomość przez support i nawet nie wiem czy doszła.

Przez ten czas już wypłaciłem pieniądze z innych serwisów dwa razy.

Na tagu widać, że nie tylko ja mam taki problem. Niby cały czas pracują i wiedzą o opóźnieniach ale jakoś nie widać efektów tej ich pracy.
#planetplus #scam
  • 8
@widmo82: Miałem napisane pod zadaniem, że do 60 dni czyli 2msc. Na moje to regulamin może i mówić o 10 latach to i tak nie usprawiedliwia ich na tle konkurencji która zalicza akcję i wypłaca dużo szybciej. Niech ludzie wiedzą o #!$%@? jakości ich usług.
@PlanetPlus: Pracujecie nad podstawową funkcjonalnością serwisu? Nie brzmi to dobrze. Ja również czekam na wiele niezatwierdzonych transakcji, głównie z allegro. Cześć została ostatnio odrzucona z niewiadomych mi powodów. Dziwny traf, że akurat te o najwyższych wartościach... Mam wrażenie, że szkoda czasu na te wasze usługi. Tym bardziej, że są inni, którzy działają znacznie sprawniej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@elhm: Ci inni to kto konkretnie. Dla mnie też #planetplus jest skreślone i szukam alternatywy z dobrym automatem a nie loterią zaliczy czy nie

@vCertus daj sobie spokój. #planetplus ma już kilka lat i jak sam widzisz odpowiedź do ciebie "pracujemy nad tym" świadczy tylko o jakości tego serwisu