Wpis z mikrobloga

#rush #rock #rockprogresywny #progressiverock #muzyka #feels

Ciężko jest pisać o takich rzeczach, a szczególnie wtedy kiedy naprawdę lubi się ten zespół od bardzo dawna. Wieści o zakończeniu ich działalności były dość zadziwiające, ale to przez to, ze Neil już wtedy walczył z chorobą. Nikt sobie nie zdawał zbytnio sprawy, że wieści o zakończeniu kariery mają jakieś "drugie dno". Przyznaję się bez bicia, że nigdy nie byłem na ich koncercie, ale gdybym był to mógłbym mówić o wykopo przysłowiowym - życiowym sukcesie. Mam jedynie 1/3 ich dyskografii na półce co wkrótce się zmieni. Mógłbym naskrobać jeszcze o tym jak poznałem Rush, że śmiałem się z głosu Geddiego, że byli z Kanady itd. Nikogo to zbytnio nie interesuje, a ten wpis pewnie przepadnie jak wszystko inne co tutaj dodaje. Rush odegrał bardzo dużą rolę w moich muzycznych poszukiwaniach i inspiracjach. Dziękuje im za to, po prostu. Po prostu chciałbym też żeby to kiedyś przeczytali. Wiem, że to niemożliwe, ale na szczęście nie tylko ja tak uważam, że byli i są jedną z najważniejszych kapel w historii. Neil wielkim perkusistą był i basta co tu dużo pisać. Ciężko też jest wybrać najbardziej ulubiony kawałek zespołu. Więc proponuje ten :)
pekas - #rush #rock #rockprogresywny #progressiverock #muzyka #feels

Ciężko jest p...
  • 2