•  

Mirki, pewnie wielu z Was zadaje sobie pytania w stylu:
    -Dlaczego mieszkania są tak horrendalnie drogie
    -Dlaczego zarabiając 2 średnie krajowe nie stać mnie na własne 4 kąty
    -Dlaczego wszystkie mieszkania są kupowane w ciągu godziny od wystawienia i kto je kurwa kupuje?

Odpowiedź jest prosta:
    Starsze pokolenie za aprobatą PiS i innych rządów po 89 OKRADA młodych polaków z mieszkań. Oni często dostali swoje lokum za darmo w czasach PRL a teraz się śmieją z młodych że ich nie stać na mieszkanie.

Uwłaszczyli się kosztem młodszego pokolenia i jeszcze uchwalili sobie ustawy takie, żeby młodzi pracowali na ich emerytury bo sami sobie na pewno na nie nie zarobili z pensjami rzędu 20 USD na miesiąc. I jeszcze te janusze teraz żerują na rynku nieruchomości kupując po 5 mieszkań jako "inwestycje" i windując ceny w nieskończoność. Lokale z dobra podstawowego stały się dobrem spekulacyjnym, prawie jak bitcoin.

PiS powinien JAK NAJSZYBCIEJ uchwalić podatek katastralny dla nieruchomości w których się nie mieszka(5% na drugie mieszkanie, 10% na trzecie, 20% na czwarte). Bo inaczej będziemy powoli dążyć do tego że 5% społeczeństwa będzie posiadało 90% nieruchomości. I to oni będą dyktować ceny wynajmu i sprzedaży a nie młodzi ludzie którzy potrzebują tych lokali żeby w nich zamieszkać bo od tego są mieszkania!I zanim mnie zaczniecie wyzywać od komunistów i i bronić tych 5% rentierów poczytajcie sobie jak ten problem został rozwiązany w najbardziej rozwiniętych europejskich miastach. Nie można sobie kupować od tak mieszkań pod AirBNB czy inne bookingi w takim amsterdamie albo sztokholmie. Ten rynek potrzebuje regulacji i nawet z tym nie dyskutujcie! A nie tak jak w polsce nawet jak stać cię na kredyt to strasznie cięzko coś kupić bo jeszcze przed wbiciem łopaty w ziemi wszystkie mieszkania na pniu są wykupione przez januszy "inwestorów" biznesu

#mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #kupnomieszkania #januszebiznesu #kredythipoteczny #januszex #gorzekiezale #zalesie #ekonomia #nieruchomosci #gospodarka

źródło: cdn.galleries.smcloud.net

Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (31)

Kuba Klawiter i program "nowy gadżet"
    -Testy absolutnie wszystkiego, duża wiedza
    -W większości są to gadżety ułatwiające nam codzienne życie, z których korzysta każdy z nas takie jak telefony, hulajnogi elektryczne, drony, akcesoria do aparatów, kamer (Te rzeczy łączą pasjonatów i umożliwiają im otwieranie własnych biznesów, dobrze płatną robotę)
    -Pomimo dostawania rzeczy na testy za darmo jest w stanie dać opinię swoją czy produkt jest wart swojej ceny
    -Jeżeli sam czegoś nie jest pewien to ma w swojej grupie pasjonatów którzy swoja wiedzą mogą nam ułatwić werdykt odnośnie danego produktu

Anna Nowak i "pani gadżet"
    - co jej dają to reklamuje
    - większość produktów pomimo kosmicznej ceny według niej są niezastąpione i jako matka jest zachwycona
    - rzadko kiedy usłyszymy jej własną opinię bo każde gówno z drukarki 3d które można używać w kuchni i kosztuje 200 złotych jest darem od boga
    - po 22 wlatuja testy dildosów
    #heheszki #gwnowpis #rozowepaski #niebieskiepaski
    pokaż całość

odpowiedzi (30)

Mirko, zróbmy mega-nitkę z memami i śmiesznymi obrazkami. Ja zaczynam. Wrzucam co lepsze mam na telefonie. Wiem że mnie nie zawiedziecie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #memy #heheszki #humorobrazkowy #glupiewykopowezabawy

odpowiedzi (147)