•  

  Mirki, pewnie wielu z Was zadaje sobie pytania w stylu:
  -Dlaczego mieszkania są tak horrendalnie drogie
  -Dlaczego zarabiając 2 średnie krajowe nie stać mnie na własne 4 kąty
  -Dlaczego wszystkie mieszkania są kupowane w ciągu godziny od wystawienia i kto je kurwa kupuje?

  Odpowiedź jest prosta:
  Starsze pokolenie za aprobatą PiS i innych rządów po 89 OKRADA młodych polaków z mieszkań. Oni często dostali swoje lokum za darmo w czasach PRL a teraz się śmieją z młodych że ich nie stać na mieszkanie.

  Uwłaszczyli się kosztem młodszego pokolenia i jeszcze uchwalili sobie ustawy takie, żeby młodzi pracowali na ich emerytury bo sami sobie na pewno na nie nie zarobili z pensjami rzędu 20 USD na miesiąc. I jeszcze te janusze teraz żerują na rynku nieruchomości kupując po 5 mieszkań jako "inwestycje" i windując ceny w nieskończoność. Lokale z dobra podstawowego stały się dobrem spekulacyjnym, prawie jak bitcoin.

  PiS powinien JAK NAJSZYBCIEJ uchwalić podatek katastralny dla nieruchomości w których się nie mieszka(5% na drugie mieszkanie, 10% na trzecie, 20% na czwarte). Bo inaczej będziemy powoli dążyć do tego że 5% społeczeństwa będzie posiadało 90% nieruchomości. I to oni będą dyktować ceny wynajmu i sprzedaży a nie młodzi ludzie którzy potrzebują tych lokali żeby w nich zamieszkać bo od tego są mieszkania!I zanim mnie zaczniecie wyzywać od komunistów i i bronić tych 5% rentierów poczytajcie sobie jak ten problem został rozwiązany w najbardziej rozwiniętych europejskich miastach. Nie można sobie kupować od tak mieszkań pod AirBNB czy inne bookingi w takim amsterdamie albo sztokholmie. Ten rynek potrzebuje regulacji i nawet z tym nie dyskutujcie! A nie tak jak w polsce nawet jak stać cię na kredyt to strasznie cięzko coś kupić bo jeszcze przed wbiciem łopaty w ziemi wszystkie mieszkania na pniu są wykupione przez januszy "inwestorów" biznesu

  #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #kupnomieszkania #januszebiznesu #kredythipoteczny #januszex #gorzekiezale #zalesie #ekonomia #nieruchomosci #gospodarka

  źródło: cdn.galleries.smcloud.net

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #mapycs16
  de_prodigy

  @Exvander Nominował de_prodigy pod ostatnim wpisem i uzyskał najwięcej plusów.
  Nominujcie inne mapy w komentarzach ta, która uzyska najwięcej plusów pojawi się w następnym wpisie.
  Obserwujcie #mapycs16 będzie łatwiej dla obu stron xD

  Dzisiaj jedna z najstarszych map w cs 1.6.Mapa została stworzona przez Alexa Manilova, który wykorzystał tekstury z Half Life'a. Jest jedną z pierwszych obok dusta i nuke'a map z rozbrajaniem bomb. Mapa była dla mnie ponura, ale za to fajnie rozbudowana taka baza wojskowa w górach. Nie pamiętam za dużo z rozgrywki, gdyż nie należała do moich ulubionych, lecz walki przy drzwiach ochronnych były emocjonujące. Piszcie swoje przeżycia z tej mapki. Gdy w wartowni niszczyliśmy skrzynki mogliśmy ujrzeć logo Turtle Rock, czyli producenta gier video. Taka ciekawostka. (wstawiam jeszcze raz, bo musialem cos zmienic a edytowac juz nie moglem ( ͡° ʖ̯ ͡°))

  #gry #staregry #nostalgia #cs16
  pokaż całość

  odpowiedzi (73)

 • avatar

  Polskie media w pigułce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #paskigrozy #tvpis

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (26)

 • odpowiedzi (3)