Gorące dyskusje ostatnie 12h

Czosnek to naturalny antybiotyk. Zaplusuj a nie dopadnie cię żaden wirus. Scroluj dalej jeśli chcesz się udusić przez kronowirus

odpowiedzi (10)

właśnie wróciłem z picia na mieście. Moje pijane ego bardzo różni się od trzeźwego. Czasem jestem zły na swoją pijańską osobowość. Żeby się lepiej poznać i ogarnąć prowadzę pijany pamiętnik w którym wypisuję co czułem i co chciałem robić po pijaku. Później czytam go na trzeźwo i oceniam swoje rozumowanie. Zwykle polega to na tym, że uważam się za idiotę po pijaku. Jeżeli ktoś będzie chciał przeczytać pamiętnik pijanego człowieka, to opublikuję to jak uzbieram kilkadziesiąt wpisów. Są one zróżnicowane, czasem mocno entuzjastyczne, czasem alkofilozoficzne, ale zawsze emocjonalne, jak to po alko. Pozdrawiam alter alt- pokaż całość

odpowiedzi (21)

Sytuacja bez zmian. Z okazji zbliżających się walentynek wiele osób pomyśli o kupnie perfum dla drugiej połowy, dlatego jest to wpis skierowany specjalnie do Was!
    Chciałbym ostrzec szanowne grono tagu #perfumy, a przede wszystkim jego nowych użytkowników przed drogerią mania-perfum.pl.

Otóż firma INTER PROJECT SP Z O O
    ul. Ks. Władysława Żaboklickiego 4/2
    05-480 Karczew Otwock
    KRS 0000382591
    REGON 142893686
    NIP 5272653581
    której właścicielem jest Andrzej Broniszewski
    nie wywiązuje się z zawartych umów sprzedaży, a w konsekwencji czego zalega ze zwrotem środków otrzymanych w następstwie sprzedaży produktów.

Czy mi się wydaje, czy sklep mania-perfum.pl ma trochę zbyt dobre opinie na Google?
    https://www.google.com/maps/search/mania-perfum/@52.1306899,20.9105489,11z/data=!3m1!4b1
    Polecam w komentarzach google linkować do znaleziska: https://www.wykop.pl/link/5250691/mania-perfum-pl-oszukala-mirka-na-kwote-1100-zlotych-ciag-dalszy/

Maniana Perfume nadal nie zwróciła całej kwoty pieniędzy za zamówienie złożone dnia 1 września 2019 r. opiewające na kwotę 1100 zł. Zwrócili 6 stówek a kolejną część obiecali po usunięciu negatywnych opinii w sieci.

45/100

#perfumy #maniaperfum #codziennamaniaperfum #dailyreminder #zakupy #walentynki
    pokaż całość

odpowiedzi (23)