Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@amigo95: Ja mam kolumny Heco. Wprawdzie trochę inny model, ale mogę napisać, że grają przyzwoicie. Tzn, to nie jest jakaś klasa światowa, ale też nie jakaś dolna półka. Na pierwszy zestaw stereo pewnie styknie. Oczywiście jak masz czym je pędzić, bo te z linka wyglądają raczej na dość mocne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aviation_maniac: ja też, zwykle z heco mi się interior trafiały tańsze a lepsze podłogowe to z canton. Mogę je do kappa 6.1i jeżeli chodzi o podłogowe porównać
@Ojezu problem tylko taki, że nie pamiętam dokładnych specyfikacji wzmacniacza(został mi u kuzyna na chacie). Z tego co kojarzę to był dosyć solidny, firma technicsa bodajże, ale nie wiem czy takie mocne jak np te heco udzwignie na spokojnie. Chyba że coś polecacie w tym przedziale innego?
@Ojezu postaram się ogarnąć. Wzmacniacza na pewno nie będę wymieniał. Ten działa i mam sentyment duży do niego xd a cudów też nie oczekuję, tylko względnie solidnego dźwięku. Dam znać i dzięki za odzew
Witam, sory, ze po takiej dlugie przerwie. Dorwalem wzmacniacz Technics SA-EX300 link . Szalu nie ma, ale nic innego na te chwile nie dorwe.

Czy te kolumny link wczesniej wymienione je uciagna? Nie wiem dokladnie jakimi zasadami kierowac sie dobierajac moc glosnika i ohmy do tego samego wzgledem wzmacniacza. Pozdro. Chyba,ze jakies inne sugestie kolumn w podobnej cenie, mieszkam w Krakowie ;)