Wpis z mikrobloga

Materiał krytykujący pseudopatriotów, czyli te wszystkie łyse patologie wyrywające drzewa czy malujące "Polskę Walczącą" na kijach baseballowych.

Co robi neuropa? Zwołuje się do zakopywania.

To by było na tyle z tych ich manipulacji, że jakoby walczą z patologią, bo jak widać - walkę z patologią właśnie zwalczają.

Bo ważne jest tworzenie sobie urojonego wroga, a nie dążenie do prawdy,

Po co krótkie informacyjne materiały. Po co edukować społeczeństwo. Po co walczyć z patologią.

Trzeba pluć na wrogów i siać hejt. Walka z urojonym faszyzmem przede wszystkim.

A potem wmawiają innym, że są jakoby elitą Internetu a reszta to ciemnogród i podludzie.

Pycha i hipokryzja.

https://www.wykop.pl/link/5290997/pseudopatriotyzm/

#4konserwy
Pobierz
źródło: comment_ZRKmPaP9lXBfx98o68arIjSkYHKNloou.jpg
  • 8
@Mr--A-Veed: Tak czy inaczej jest postęp. To pierwszy w tym roku wykop @wojna_idei którego jak dotąd neurotardom nie udało się zakopać w ciągu godziny. Mimo zwołania na neuropkowym diskordzie XD

Paradoksalnie udało się to tylko dla tego że Wojna jedzie po środowisku którego neuropki nienawidzą.
Jeszcze kilka takich pro lewicowych materiałów i może mu wybaczą bycie prawakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo ważne jest tworzenie sobie urojonego wroga, a nie dążenie do prawdy,

Po co krótkie informacyjne materiały. Po co edukować społeczeństwo. Po co walczyć z patologią.

Trzeba pluć na wrogów i siać hejt. Walka z urojonym faszyzmem przede wszystkim.

A potem wmawiają innym, że są jakoby elitą Internetu a reszta to ciemnogród i podludzie.

Pycha i hipokryzja.


....

którego jak dotąd neurotardom nie udało się zakopać w ciągu godziny.


@Mr--A-Veed: acha,
Po co krótkie informacyjne materiały. Po co edukować społeczeństwo. Po co walczyć z patologią.

Trzeba pluć na wrogów i siać hejt. Walka z urojonym faszyzmem przede wszystkim.


@Mr--A-Veed: nie wiem skąd wziąłeś faszyzm, bo chyba nikt gościa faszystą nie nazywa. Ode mnie ma zakop za bycie tendencyjnym manipulatorem i stosowanie potwornego cherry-pickingu (większość filmików jakie widziałam) oraz zwykłym dzbanem (żałosna pseudoafera z urojonym banem na YT). To nie są materiały "informacyjne",
@Mr--A-Veed:

A nie chodzi tutaj o ostatni prank Wojny Idei z usunięciem kanału? Nie przedstawił żadnych sensownych dowodów że Youtube rzeczywiście konto zawiesiło, wymyślił wspaniały powód pt. ktoś się niby włamał i zablokowali i na tym poprzestał.

Poważnie ludzie, jako ten zły wstrętny postępowy lewak lubiłem oglądać jego materiały do momentu tej dramy, kurna nie robi się tak.