Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mirki potrzebuje waszej pomocy. W dniu 26.12.2019 wracałem autem z świąt z moją narzeczoną i dwa kilometry od domu uderzył we mnie samochód (na zdjęciu). Szczegóły są nie ważne. Ważne jest to że 4 osoby z auta sprawcy uciekły pieszo z miejsca zdarzenia zanim zdążyłem wyjść z samochodu. Całą sytuację widział patrol policji. W samochodzie sprawcy znaleziono dokumenty, umowę kupna samochodu oraz narkotyki. Od policji dostałem tylko numer notatki służbowej i zgłosiłem szkodę w mojej firmie ubezpieczeniowej. Dwa razy byłem już na policji jako świadek lecz dalej nie mają sprawcy. Firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić pieniędzy za samochód (szkoda całkowita) bez przyznania się sprawcy chociaż mają notatkę policyjną że taka kolizja miała miejsce. Miał ktoś podobny problem? Moim zdaniem sprawca kolizji już jest za granicą. Czy to oznacza, że nie dostanę pieniędzy?
  #pomocy #motoryzacja #wypadek #policja
  pokaż całość

  odpowiedzi (41)

 • avatar

  #codokurwy #wychowanie niestety ale #bekazkatoli #dzieci #patologiazewsi #patologiazmiasta #patologia dwa inne zdjęcia w komentarzach

  odpowiedzi (107)

 • avatar

  #gruparatowaniapoziomu #heheszki #humorobrazkowy
  Murki, kto was nauczył tego, by stawiać spację przed znakami interpunkcyjnymi? Jakie neurony w waszych głowach musiały się ze sobą połączyć, by stwierdzić, że coś TAKIEGO wygląda prawidłowo ? Przecież to jest już jakaś PATOLOGIA.

  odpowiedzi (57)