Wpis z mikrobloga

@Karl_Cotlet: to jest najbardziej normicki serial na świecie. Wszystko tam jest oparte o ruchanie jak o tym pomyślisz.
Monika - była gruba, wszyscy się z niej śmiali jak schudła jest ładna - seks ruchanie te sprawy
Aniston - hehe sterczące sutki
Ross - po rozwodzie, stereotypowy kujon - robi doktorat, ale nie może znaleźć ruchania
Chandler - typowy przegryw, nie może znaleźć ruchania choćby jego życie od tego zależało
Foebe -
@Sojerr: w latach 90 to widziałem może parę odcinków jak leciały losowo w tv. Widziałem ten serial w całości w trzeciej dekadzie życia parę lat temu i pomimo pewnych wad uważam go za całkiem zabawnego. I w moim mniemaniu nie zestarzał się tak bardzo, jak niektórzy twierdzą. I to mimo tego, że nie przepadam za sitcomami (lubiłem jeszcze HIMYM, zupełnie nie podchodzą mi Big Bang Theory, 70s show, IT crowd, everybody
@DulGukat: #!$%@? ale żeś to spłycił xD Cały serial który trwał 10 lat, finał oglądało jakieś 50mln ludzi, wszystkie odcinki, wszystkie wątki i postacie, sytuacje, momenty smutne, wesołe i wzruszające sprowadziłeś do RUCHANIA? Masz Ty rozum i godność człowieka?