•  

Wszystkim użytkownikom spod #konfederacja, którzy plują na TVP, przypominam, że jeszcze w tym roku i tak pójdziecie zagłosować na Dudę, tak jak w drugiej turze w 2015.
    Miłego dnia.
    #polityka #neuropa #bekazprawakow #zalesie #bekazpodludzi #4konserwy #tvpis

źródło: Screenshot_20200113-083726.jpg

•  

@Print_Screen: Masz do wyboru Duda i Kidawa-Błońska = Głosujesz na Dudę albo oddajesz pusty głos. W takiej jesteśmy dupie.

•  

Głosujesz na Dudę albo oddajesz pusty głos

@Dustandbones: czemu dla ciebie lepszy będzie Duda niż ktokolwiek kto nie jest z PiSu żeby hamować prowadzanie ichniejszych ustaw? XD

•  

ktokolwiek kto nie jest z PiSu

@Print_Screen: I to jest totalnie z dupy podejście do sprawy bo przez takie coś wybraliśmy Komorowskiego. Jestem przekonany, że może być gorzej niż prezydent długopis. Siłowe forsowanie kobiety bo "prestiż w UE", "jesteśmy gotowi na kobietę prezydenta", nie napawa mnie optymizmem. Też chciałbym żeby wygrał kandydat opozycji, ale rozumiem Brauna który oddaje głos na Dudę gdy ma po drugiej stronie Komorowskiego.

•  

@Print_Screen naprawdę uważasz, że w maju 2015 obecna sytuacja była do przewidzenia? A pomijając to, uważasz że kto się lepiej nadaje do you pełnienia tego urzędu, Komor czy Duda?

•  

przez takie coś wybraliśmy Komorowskiego.

@Dustandbones: już wolę Komorowskiego niż Dudę xD

Siłowe forsowanie kobiety bo "prestiż w UE", "jesteśmy gotowi na kobietę prezydenta", nie napawa mnie optymizmem
      Przecież jak przyjdzie co do czego to Duda i tak schowa głowę w piasek albo będzie robił to co mu każą stany.
      W tych wyborach chodzi wyłącznie o to, żeby PiS miał pod górkę xD

•  

@Patermantis: na pewno jakby Komorowski był prezydentem, to PiS nie miałby tak łatwo.

•  

@Print_Screen no tak. Ale zapomniałeś jaka wtedy była sytuacja i postrzeganie.

•  

@Print_Screen a tak w ogóle to Grodzki byłby o wiele lepszym kandydatem xD

•  

@Patermantis: teraz jest inna sytuacja, więc ludzie powinni wiedzieć że priorytetem jest wkurwienie PiSu, a nie NiE BedE GŁosOwaŁ nA BaBE

•  

@Patermantis: Szczerze też tak myślę. Na Grodzkiego bym oddał głos, na Kidawę w życiu.

•  

@Dustandbones w ogóle to ciekaw jestem pierwszych sondaży, czy na pewno będzie druga tura

•  

@Print_Screen: Nie będę głosował na tę babę. Nie ma w polskiej polityce kobiety nadającej się na prezydenta. Podobnie z urzędem premiera, ale moda na kobiety dała nam porażkę Kopacz i przekleństwo Szydło. Tak się kończą zabawy w politykę.

•  

NiE BedE GŁosOwaŁ nA BaBE

@Print_Screen: PiS już wygrał jedne wybory. Patrzę na opozycję i komentarze takie jak Twoje i później nawet mi was nie żal. Dla mnie ma znaczenie czy to kobieta, czy ma coś w głowie a nawet to czy ma wąsy. No i dla mnie urząd prezydenta to coś więcej niż możliwość wk^($ienia drugiej strony. Możliwe, że oddam pusty głos ale na pewno nie zagłosuję na Kidawę.

•  

@Print_Screen: Jak w drugiej turze bedzie duda vs kidawa to ja tez zaglosuje na dude, bo nie ma w polskiej polityce bardziej chujowego kandydata i chujowej partii od kidawy i PO ¯\_(ツ)_/¯

•  

@Dustandbones: ale jakie ma znaczenie płeć osoby na stanowisku prezydenta ;p (orientacji seksualnej to już w ogóle pewnie nie jesteś w stanie zdzierżyć chociaż to też nie ma żadnego znaczenia w wyborze). Jeśli uważasz, że Kopacz i Szydło były jakie były dlatego, że są kobietami no to chyba w ogóle nie powinieneś głosować xd obie miały 5 IQ i były marionetkami, ale samców takich też jest od zajebania z Dupą na czele ¯\_(ツ)_/¯

•  

Kopacz i Szydło były jakie były dlatego, że są kobietami

@Lefty: Uważam że zostały wybrane przez władze bo były kobietami choć na stanowisko się nie nadawały. Płeć mi nie przeszkadza.

•  

@Dustandbones: xD <- jedyne co można na to odpowiedzieć bez beki

+: Kjedne
    •  

@Lefty: <- xD Mam podobne odczucie. Rozumiem, że nie przeszkadza wam ponowna wygrana pisu, najważniejsze żeby forsować swoje zdanie w internecie. Ja tu zostawiam tylko swoją opinię i myślę że wystawianie Kidawy ze względu na jej całokształt daje wygraną Dudzie.

•  

@Dustandbones: znaczy ja się absolutnie zgadzam że to jest średnie podejście, bo zaprezentowałem podobne w 2015 głosując w drugiej turze właśnie na kandydata, który hamowałby co to bardziej kreatywne zapędy koalicji rządzącej; jak wyszło wiadomo
      Z drugiej strony, tutaj jest o tyle inaczej że mamy niemal pewność że kontrolę nad Sejmem i rządem przynajmniej do 2023 będzie mieć PiS, więc tego typu głos jest mniej ryzykowny - chociaż dalej K-B to dodupna kandydatka imo, Андрей zaprzepaścił całą moją dobrą wolę w jego kierunku (oraz niechęć do przyznania się że zagłosowałem źle - nawet jeśli gdybym wiedział, jak skończą się wybory parlamentarne, z bulem zagłosowałbym na drugą kadencję Komorowskiego)

•  

@Dustandbones: właśnie przeszkadza, ale tak realnie rzecz biorąc to jedyną szansę na wygraną miałby Tusk ¯\_(ツ)_/¯ nie wierzę, że adrianek przegra, ale mam nadzieję, że chociaż do drugiej tury dojdzie. Rozumiem, że właśnie tobie nie przeszkadza ponowna wygrana pisu, bo głos na babę jest gorszy niż wizja dalszego trzymania kraju za mordę przez pis

+: caru
    •  

@Print_Screen:
      Gdybym miał do wyboru Kononowicza albo Dudę to biorę bez wahania Kononowicza xD.

•  

@Lefty: Bo to moja wina, że w polskiej polityce nie ma kobiet przywódców. Jedyną jaką mocno szanowałem to minister cyfryzacji, którą PiS wyrzucił bo z nimi nie klaskała. Mogę tysiąc razy pisać że płeć nie stanowi problemu, tylko o to że płeć jest jej jedynym atutem co jest żałosne, a Ty i tak napiszesz "BO PRZESZKADZA CI BABA xD"

•  

@Dustandbones:

Siłowe forsowanie kobiety

Dlaczego wszystkie opcje polityczne w prawie każdych poprzednich wyborach politycznych na siłę forsowały mężczyzn?

moda na kobiety dała nam porażkę Kopacz i przekleństwo Szydło.

Moda na mężczyn dała nam Morawieckiego, rządy pis w latach 05-07, Wałęsę i obecnego prezydenta Dudę.

•  

@Dustandbones: eh dalej nie rozumiesz o co chodzi ;p nawet jeżeli jest tak jak mówisz i bycie kobietą to jej jedyny atut (co tam, że jest w polityce od 20 lat xd) to jakie to ma znaczenie? Te wybory jak prawie każde w tym kraju znowu sprowadzą się do głosowania przeciwko komuś i jako, że Biedroń niestety nie ma szans to zostanie wybór Duda vs Kidawa, a dokładniej zostanie wybór prezydent przepychający samowolkę i jazdy pisu vs prezydent, który stanie im w gardle.
      btw. Duda jest przywódcą?xd

•  

Duda jest przywódcą?xd

@Lefty: Kidawa nadaje się na prezydenta? xd

Nie znam prezydenta PL którego nie dałoby się wyśmiać. Powiedz mi ile razy Twoja opcja musi przegrać wybory żeby zrozumieć że sam antyPiS nie wygra?

•  

Z naszych sondaży wynika że Duda ma 90% poparcia w stosunku do kandydatów totalnej opozycji. Oglądaj wieczorne wydanie Wiadomości żeby pozostać na bierząco.

•  

@Dustandbones: nadaje się przynajmniej w takim samym stopniu jak nadaje się Duda xd pokaż mi któregokolwiek polityka w pl, którego nie można wyśmiać. Powiedz mi lepiej kogo oczekujesz w takim razie i czy w ogóle wiesz jaką rolę ma prezydent (bo trochę brzmisz jakbyś widział rolę prezydenta jako jakiegoś generała napoleona czy coś w ten deseń)

•  

@Lefty: Mniej wstydziłbym się za Dudę niż za Kidawę. Pisałem już, że z PO wolę Grodzkiego, a najlepszy byłby Kosiniak-Kamysz, ale POKO w życiu nie pozwoli na to by został ich kandydatem, bo najważniejsze przecież nie jest żeby pis przegrał, ale żeby PO wygrało xD - try to change my mind ~~.

•  

@Print_Screen:

"..gdybym miał trzy głosy to napewno wszystie trzy oddałbym na Jarosława Kaczyńskiego
      Sądze, że jedna jest ważna rzecz, człowiek któremu zabili brata(w Smoleńsku) nie sprzeda nas tak tanio jak każdy inny"

Grzegorz Braun, 2010 xD

3 minuta 20 sekunda
      https://www.youtube.com/watch?v=I6Xnqz9r0w8#t=3m20

źródło: youtube.com

•  

@naczarak: o dziękuję zaraz zrobię z tego streamable

•  

Skąd w ogóle od razu założenie że Kidawa to jedyna opcja? Ona zajmie 3 lub 4 miejsce. Możecie robić screeny.

•  

@Soojin21: ale każdy inny facet nie mówił ze jest lepszy od innych kandydatów bo jest facetem xd tak, wiadomo, każdy inny facet był do dupy z duda na czele, ale to nie znaczy ze wszyscy są do dupy, tak samo to nie znaczy ze byle kobieta będzie lepsza niż facet bo jest kobieta xd co to w ogóle za pokrętna logika?

I żeby nie było pewnie w drugiej turze jeśli taka się odbędzie będę głosował na te babkę z po ale ona jest żałosna. szczególnie dlatego ze jest z po, nie dlatego ze jest kobieta. Plus nie ściągnęła swojej twarz z bilbordów po wyborach do sejmu, teraz rozumiem dlaczego, lepiej raz zapłacić i od razu będa one na wybory i do sejmu i na prezydenta

•  

@Print_Screen przepraszam bardzo, ja w drugiej turze głosowałem na Kim Ir Sena, skoro może być wiecznym prezydentem Korei Północnej, to mógłby być też prezydentem IV RP

•  

@Print_Screen: przyznaje uczciwie, że jak będzie druga tura z Gosią i Endrju, to na nikogo chyba nie zagłosuje. Wolałbym w drugiej zobaczyć kogoś pokroju WKK, ale pewnie spełnią się słowa zatrzymanego Zbigniewa S. Jako prawicowiec się po prostu zraziłem do prezydenta z partii, która przepycha kolanem ustawy, a jak im prawnik prezydent raz zwrócił uwagę, że ustawy o tk to bubel, to się zesrali i płakali w mediach xD Także teraz na pewno się poważniej zastanowię, choć opcje usilnej integracji z UE za wszelką cenę i podążania za zachodem mnie nie kręcą. Ale z drugiej strony, wciskanie kitu, że kiedyś tam też było cieplej, a nie ze to przez człowieka, no to jest poniżej akceptowalnego przede mnie poziomu. Tak jak ściemnianie, że sędziowie to jakaś mityczna, półboska kasta, która tylko czeka, aby zwykłego człowieka zniszczyć albo że Polska powinna dalej być oparta na węglu, bo reszta paliw do uzysku energii chuj warta. No proszę was, takie słowa to miały sens i się jeszcze jakoś broniły (choć i tak były głupie) w czasach PRL, ale nie w 2019-2020.

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@naczarak @Print_Screen Ogólnie to Braun zauważa i w ciekawy sposób analizuje problemy. Czasem odgadnie, czasem pieprzy kompletne bzdury, ale ogólnie mówi w ciekawy sposób.
      Tylko że na tym się kończą jego zdolności, bo jeśli chodzi o rozwiązanie tych problemów, to Braun nie ma o tym zielonego pojęcia. Podaje jakieś idiotyczne propozycje, jak ukoronowanie Jezusa na króla Polski i wszystko samo się ułoży, bo 150 lat temu jakimś gówniarom w Gietrzwałdzie uroiło się, że ukazała im się Matka Boska.
      Albo głosować na Kaczyńskiego, bo brat mu zginął w katastrofie lotniczej - jak by to miało jakikolwiek sens.
      Albo ułożyć ustrój i gospodarkę państwa na wzór średniowiecznej Polski, bo wtedy działało i byliśmy potęgą, więc czemu nie teraz?

Brauna można sobie posłuchać z nudów na youtube, ale ktoś taki nigdy nie powinien zostać posłem w poważnym kraju.

•  

@Dustandbones: ale czemu miałbyś się za nią wstydzić?xd Grodzki już ma inną rolę, a ten Kamysz to psl, którego praktycznie nikt nie popiera xd nie wiem jak można się fochać na rzeczywistość i deklarować, że się zagłosuje na kogoś kogo nie lubisz mniej ¯\_(ツ)_/¯ celem jest wyjebanie pisu i nie ma najmniejszego znaczenia kto będzie kandydować przeciwko Dudzie i tyle.
      @peetee: pierwszy Duda druga Kidawa trzeci Biedroń rób screena
      @jaHejter: jak można coś takiego odjebać xD

•  

@Lefty:

ale jakie ma znaczenie płeć osoby na stanowisku prezydenta ;p (orientacji seksualnej to już w ogóle pewnie nie jesteś w stanie zdzierżyć chociaż to też nie ma żadnego znaczenia w wyborze)
      Fundamentalne. Kobieta nie może mieć dostępu do walizki z kodami do dumnych polskich balistycznych rakiet z głowicami jądrowymi. Jeszcze rozpęta kolejną wojnę światową, jak Trump. Kobiety są nieprzewidywalne - wystarczy prześledzić tag #logikarozowychpaskow albo #zwiazki na wykop peel...

Nawet kobiety nie glosują na kobiety - najlepiej wiedzą, czego się spodziewać.

Za to orientacja nie gra żadnej roli. Myślę że prezydent-gej byłby wspaniałą opcją. Urząd stałby się podwójnie męski.