•  

Właśnie byłem świadkiem jak kobieta parkując przyjebała w inne auto - wyglądało to w ten sposób że stanęła na chwilę, ogarnęła co się stało a jak już (chyba) ogarnęła po jakimś czasie to.... uciekła z piskiem opon xD

Także moim obowiązkiem było poinformowanie właściciela uszkodzonego pojazdu o tym co widziałem i teraz #czujedobrzeczlowiek

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #samochody #motoryzacja #oswiadczenie

•  

@Lapidarny: Szanuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na studiach jakiś dobry ziomek dał mi cynk, kto rozjebał mi auto na parkingu pod akademikiem (podobno gość najebany rozwalił ze 4 samochody wtedy). Gdyby nie to, to zostałbym bez auta (bo jego wartość jeszcze przed rozbiciem była raczej 3 cyfrowa), a dzięki kasie z ubezpieczenia kupiłem drugiego strucla ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@aksal89: mi też kiedyś przyjebali na parkingu w auto ale nikt się nie pofatygował zostawić karteczki - ani sprawca uszkodzeń ani ktoś kto widział

•  

@aksal89: Hihi, to przypomina mi pewną akcje jaką miał mój brat z taka szurniętą babą z osiedla. Mianowicie pinda przypieprzyła drzwiami o jego samochód. Uszkodzenie było nieznaczne, raptem kilka rys na karoserii, więc brat poszedł do niej, przedstawił sprawę i powiedział, że jak da mu parę dych na naprawę to nie będzie tematu. Ona oczywiście wielkie oburzenie, że jakże to tak, ona płacić nie będzie i w ogóle niech spada na drzewo. No to brat dzwoni na policje, wcześniej robiąc zdjęcia uszkodzenia, jak również śladów karoserii na drzwiach tamtej baby (próbowała zacierać ślady).

Ostatecznie się skończyło na tym, że musiała zapłacić znacznie więcej niż te głupie parę dych, które chciał mój brat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@aksal89: Też mi kiedyś kierowca krzyknął z balkonu, że widział jak jakiś typ urwał mi lusterko. Spisał numery bo typ oczywiście uciekł

•  

@Lapidarny: Nawet wczoraj się tutaj żaliłem, że aktualne auto obtłukli mi chyba 6 razy w ciągu 7 miesięcy (obcierki, wgniotki na ok 5 cm od obicia drzwiami itp) i nikt się nie zgłosił ( ͡° ʖ̯ ͡°) Więc różnie z tym bywa niestety.

•  

Nawet wczoraj się tutaj żaliłem, że aktualne auto obtłukli mi chyba 6 razy w ciągu 7 miesięcy (obcierki, wgniotki na ok 5 cm od obicia drzwiami itp) i nikt się nie zgłosił ( ͡° ʖ̯ ͡°) Więc różnie z tym bywa niestety.

@aksal89: przykro mi Mirku, jakbym widział to bym Ci powiedział ( ͡° ʖ̯ ͡°)

•  

@Lapidarny: dobry ziomek z ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W sumie jak sobie pomyślę, to wychodzi mi, że 20% sprawców obcierek/obić zgłasza się do mnie.

Dlatego jak tylko widzę coś takiego to też staram się zostawiać namiar na sprawcę/na siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+: BooB
    •  

na siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@aksal89: ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@aksal89: mirku a to nie było pod akademikami politechniki lubelskiej gdzies tak 2010 lub 2011 rok? miałem identyczną sytuacje XD tylko że ja wtedy jechałem autem i jakby nie to że przyjebał w zaparkowany samochód obok (chyba 4 z kolei) to by mnie przycelował. Musiałem wysiaść na chwilę z auta bo tak mi nogi drżały XD

+: aksal89
    •  

@Cel87: o hui, tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze mi powiedz, że to ty mi włożyłeś kartkę za wycieraczkę XD

źródło: 18112011.jpg

•  

@aksal89 przecież ZX były nie zniszczalne (╯°□°)╯︵ ┻━┻
      Przynajmniej moje było ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

@nilK_limaK: ten przegrał z pijanym typem w Audi 80 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@aksal89 dobre, gość typowy janusz z wąsem wyjechał najebany z ul. Wapiennej slalomem zaliczał po kolei auta, odbijal się od lewa do prawa i wtedy nadjechalem ja od strony nadbystrzyckiej- niebieskie punto 1 na WKZ. Jechał wprost na mnie, widziałem jak tylko kiwa mu się bezwładnie głowa i nie kontroluje wogole auta, już żegnałem sie z puntem gdy nagle skrecil maksymalnie w lewo i oczywiscie przyjebal w kolejne auto ( mozliwe ze twoje widac po zdjeciu kierunek uderzenia) i wtedy szybko przejechalem do przodu ( jechalem na ten dolny parking) zatrzymalem sie ogarnac sytuacje to juz ktos go zatrzymal przy samej ul. Nadbystrzyckiej i wyciagnal z auta- pozniej wiecej ludzi sie zbieglo. Wsiadlem do swojego ale nie moglem nacisnac sprzegla bo tak mi noga drzala ze stresu. Posiedzialem chwile i w droge. Jak to sie zakonczylo u cb?

•  

@Cel87: ja w ogóle zszedłem do auta ze 3 dni później i dopiero wtedy ogarnąłem, co się stało.

Po śladach było widać, że przód przesunął się o jakiś metr po uderzeniu, więc dość zdrowo musiał jebnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ktoś wetknął mi za wycieraczkę kartkę z numerem rejestracyjnym, opisem wydarzenia i chyba nawet numerem telefonu, ale w tym stresie zapomniałem zapisać sobie tego numeru, żeby podziękować, a kartkę oddałem policji. Policjanci o dziwo spoko, nawet zgodzili się nie zabierać dowodu, więc dokupiłem tylko kierunkowskaz i założyłem starą lampę i o własnych siłach dojechałem do domu nim ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O dziwo jego auto miało OC i dostałem parę złotych, do tego parę zeta za złomowanie (pacjenta nie opłacało się ratować ( ͡° ʖ̯ ͡°) ) i po dołożeniu 150 zł kupiłem kolejnego gruza ¯\_(ツ)_/¯

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Umarł papież Jan Paweł II
    Wykopki: hahahaha ale beka, jest rok 2020 a 21:37 xddddddddddd nadal śmieszy, hahahaha bekazkatoli

Umarł mokebe co rzucał kulką do pierścienia, bo mu się zachciało polatac wiertolotem
    Wykopki: jak można go obrażać, zrobił tyle dla sportu i dla ludzi, nie wiedziałem że tu tyle psycholi i idiotow smieszkujacych ze śmierci, wspaniały człowiek, a moja czarnolista puchnie

#takiobrazwasz #bekazpodludzi #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (47)

Denerwuje mnie wystawianie produktów o grosz, lub dwa mniej niż 40zł tylko po to by naciągnąć kupującego, który posiada SMART na zakup kolejnego produktu. #kfd #allegro

odpowiedzi (285)

Podobno co piąty człowiek na ziemi jest Chińczykiem.

Zaplusuj post, a uniwersalny test przy pomocy AI sprawdzi kim jesteś:
    1. Nie Chińczyk
    2. Chińczyk
    3. Nie Chińczyk
    4. Nie Chińczyk (Murzyn)
    5. Nie Chińczyk
    6. Nie Chińczyk
    7. Nie Chińczyk
    8. Nie Chińczyk (Murzyn)
    9. Chińczyk
    0. Nie Chińczyk

#chiny #polska #glupiewykopowezabawy pokaż całość