•  

  #rosja #ruskapropaganda
  Jeszcze kurz dobrze nie opadł po bohatersko zestrzelonym przez ajatollahów cywilnym samolocie, a już na pomoc Teheranowi ruszyła Moskwa. A konkretnie rzecz biorąc - ruska propaganda. Większość przyssanych do kremlowskich ścian rosyjskich portali - bez czekania na instrukcję z Kremla - postanowiła zatrudnić ekspertów, którzy wyjaśnią rosyjskiemu narodowi, kto stoi za katastrofą. A dokładniej - kto za nią nie stoi. Rosyjscy specjaliści i eksperci przekonywać natychmiast poczęli, że za tragedią nie stoją Irańczycy i że na pewno nie ma z nią nic wspólnego rosyjskie uzbrojenie. Natomiast można być prawie pewnym, że stoi za nią wojsko ukraińskie.
  I za nim spirala propagandowego bełkotu zdążyła się rozkręcić, Persowie zrobili rosyjskim ekspertom brzydki kawał - przyznali się do winy. Rosyjskie media i rosyjscy eksperci byli w szoku, bo przecież gdyby to Rosjanie zestrzelili cywilny samolot, to nikt by się nigdy do niczego nie przyznał i eksperci mieliby przez lata pole do popisu.
  Teraz rosyjscy eksperci od katastrof mają chwilę wolnego. W pocie czoła pracują za to rosyjscy znawcy Holocaustu i historii Polski.

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: masprop.jpg

Gorące dyskusje ostatnie 12h