Wpis z mikrobloga

Mircy szukam dupowozu na codzien i do pracy do 7k (Nie hejtujcie #!$%@?, wiem ze dla was auto zaczyna sie od 100k, a w ogole xd jak mozesz biedaku brac kredyt na auto)
Ale przejdzmy do rzeczy.
Potrzebuje jakiegos malego hatchbacka, ktorego utrzymanie nie bedzie kosztowalo miliony monet i bedzie sie #!$%@? jak #p0lka z mudzynami. Fajnie by bylo gdyby byl w benzynie i mial ze 100km.
Takze help pls bo potrzebuje auta na szybkosci.
#auta #motoryzacja #kupieauto #helppls
  • 50
@Sholder: 206 na 99% od razu belka na wejsciu do regeneracji za 700-1000 . inaczej halas, stukanie, slaba przyczepnosc z tylu i zjechane opony na rantach
Clio 2 i wyzej nie ma zintegrowanej belki skrętnej (tej z igłami jak w 206), wiec tez nie ma problemu
@Sholder Żonie kupiłem focusa 1.6, od dłuższego czasu jeździ bez wkładu. Sobie z kolei kupiłem Astrę 1.7 w dieslu i też na razie bez większych i kosztownych problemów. Także te auta mogę polecić w budżecie.
@Sholder: elektronika już będzie się swoimi prawami niestety rządzić
Jak w pudełku czekoladek
Albo trafisz #!$%@? albo cos konkretnego
Przejrzyj sobie grupy na fejsbuku modeli które Ci interesują
Ludzie sporo pisza o tym co im się #!$%@? :D
@Sholder: tez myslalem ze to bedzie kosiarka, ale jezdze nim w Polske trasy po 500 km i pięknie się niesie. Kompaktowy i bardzo dobrze się trzyma drogi, do tego bezawaryjny i tani w eksploatacji.