Wpis z mikrobloga

System overwatch jest #!$%@?, nie powinno być 3 różnych rang bo czeka się na atak po 15min w kolejce na PS4, powinna być jedna ranga i każdy powinien grać po kolei każdą grupą to znaczy, zaczynam sezon np od lekarza kolejny mecz atak kolejny mecz tank i od nowa bez pomijania klasy! wtedy każdy grał by każdym i przynajmniej była by jedna ranga i każdy musiałby w końcu się nauczyć grać innymi postaciami i zrozumieć ich technikę, mocne i słabe strony. Niestety grałem do tej pory junkiem na PS4 od zmiany czekam w kolejce od 10-15min, jeszcze się okazuje że jakiś lamus wychodzi z gry po pierwszej rundzie () nie gram na turniejach, chcę załączyć grę i cieszyć się kilkoma meczami rozegranymi w ciągu godziny bo nie siędze cały dzień przed konsolą. Niestety czasami atakiem w ciągu godziny rozegram jeden mecz bo reszta to wyszukiwanie, chyba nie o to chodzi, serio to już #!$%@? fortnite jest lepszy

kiedyś była fajna gra, grałem od pierwszego sezonu, teraz jest #!$%@?ąca gra sprzedaję bye bye
#overwatch
  • 5
@Kaolin28: Wcześniej przed role queue pamiętasz jak było? Nie raz jako main support musiałem brać dps i przez to przegrywaliśmy w fatalnym stylu. Teraz jest o niebo lepiej, każdy gra tym co lubi i każdy jest zadowolony.

Nie chcesz czekać tyle na atak? To czemu by nie spróbować zagrać Tankiem? Zarya, Hog czy Rein w wielu meczach potrafią carrować lepiej niż niejeden dps, a zabawa też świetna.
@Kaolin28 Tak, a potem gra się z grupą dps-ów, którym korona z głowy by spadła, gdyby wzięli coś innego, a ty jesteś jedyną osobą, która ma mózg i musi wybierać pomiędzy jedynym healerem a jedynym tankiem. Dziękuję za takie coś, bo takie mecze nie były ani trochę satysfakcjonujące. Blizzard postanowił iść w jakość, a nie w ilość. Jak nie chce ci się czekać, to się naucz/graj czymś innym.
Meivels - @Kaolin28 Tak, a potem gra się z grupą dps-ów, którym korona z głowy by spa...

źródło: comment_P7bufRTlqSwdUBB8AdHLbK0pmHrvyJ48.jpg

Pobierz