•  

645 - 1 = 644

Tytuł: Nomen Omen
    Autor: Marta Kisiel
    Gatunek: fantasy, humor
    ★★★★★★★☆☆☆

Zupełnie przypadkowo znów trafiłam na książkę, której akcja dzieje się we Wrocławiu. A dzieje sporo i zabawnie. Salka, której rodzice (a głównie rodzicielka) coraz bardziej zaczynają działać na nerwy postanawia przeprowadzić się do Wrocławia, gdzie podejmuje pracę, oraz wynajmuje mieszkanie u zwariowanej staruszki i to w zasadzie prowadzi do ciągu przeróżnych, nieprzewidywalnych i zabawnych sytuacji.

Książkę czyta się naprawdę dobrze, humor zarówno sytuacyjny, w dialogach jak i w samych opisach nie raz spowoduje u was wybuch śmiechu, także nie czytajcie w komunikacji miejskiej ;) Trudno napisać coś więcej nie spoilerując, więc dodam, że można też poznać trochę historię Wrocławia z czasów II wojny światowej.

#bookmeter #czytajzwykopem #ksiazki #humor #xandrapoleca

źródło: papierowybluszcz.files.wordpress.com

Gorące dyskusje ostatnie 12h

wykop.pl, czy u was w biurze też tak jest, że jak aneta wychodzi z biura, mówi cześć, do zobaczenia, a za pół minuty wraca bo zapomniała telefonu, to wszyscy rzucają

co ha ha już wruciłaś ale szybko.

ale szybko ten weekend zleciał ha ha dopiero co wychodziłaś a znuw się widzimy x) x)

no jak tam weekend opowiadaj aneta fajnie było co. hehe

ha ha no już jestem znowu poniedziałek jest i zaczynamy prace :))

ja to się tak z tego chichram jak popierdolony. nawet za setnym razem śmieszy tak samo
    #pytanie
    pokaż całość

odpowiedzi (49)

Wysłałem dzisiaj maila do Ministerstwa Zdrowia z zapytaniem o bezpieczeństwo przesyłek przychodzących z Chin. Dostałem odpowiedź pic rel, że przekazano to do odpowiedniego działu, jak chcecie wiedzieć co odpiszą dalej to plusujcie ten wpis.

#chiny #aliexpress #gearbest

odpowiedzi (25)

Dziś kolejne losowanie EuroJackpot,tym razem do wygrania 290.000.000zł
    Jeśli uda mi się wygrac główna nagrodę o wartości 290mln to #rozdajo spośród pulsujących 10 osób otrzyma po 100k zł.
    #lotto

odpowiedzi (31)