Wpis z mikrobloga

@pomidorowka mama mówi, że materiały na takiego kota to około 28zł, nie wiem czy jest chętna na sprzedaż w ogóle bo moja mama to super skromna osoba i nie wie czy ktoś byłby w ogóle chętny na zakup ale spróbuję namówić jeszcze. Owieczka jest podobno bardziej "włóczkożerna". Jeśli chcesz to zapytam czy przyjęłaby zamówienia :)
@69inch jeju ale ta owca jest super () pozdrów mamę i przekaż że świetne rzeczy robi! W ogóle rozeznaj się ile takie cuda mogą być warte i wystaw kilka na sprzedaż- nie dość że mama zarobi (tylko niech faktycznie sobie policzy za robociznę a nie tylko za materiały!) to jeszcze ucieszy dzieciaki takimi fajnymi maskotkami ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@69inch: generalnie ze sprzedażą rękodzieła jest taki problem że jak gdzieś wyjdzie iż Twoja mama dorabia nawet pozornie niewiele złotych bez założonej działalności gospodarczej to mogą być problemy, a na wykopie mamy bardzo różnych ludzi. Także ostrożnie z tym :) a misie cudne, niech Twoja mama bawi się dalej, dzierga chyba głównie na himalaya dolphin?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@69inch: polecam zajrzeć (http://qrkoko.pl/rekodzielo-bez-dzialalnosci/), jest wszystko ładnie opisane, ALE wydaje mi się że funkcjonuje teraz coś takiego jak działalność bez rejestracji. Generalnie na rękodziele się raczej nie zarobi jeśli nie przekształci się tego w swoje dodatkowe źródło utrzymania, także ja również pozostałam przy traktowaniu tego jako hobby, za dużo kombinowania a zysk zerowy. Jeszcze jak się dowiedziałam że w przypadku sprzedaży pluszakow muszą być wykonane niezbędne testy bezpieczeństwa, znaki CE