Wpis z mikrobloga

@Niebadzlosiem: no to tak. To moze czas na zmiany? nowy rok jest, dobry moment na zmiane pracy i wziecie kredytu ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Ja to wyznawalem zawsze zasade, ze zeby cos dostac trzeba dac najpierw bo nikt nke zaufa w ciemno. Kisne zawsze z tych co mowia, ze "jaka placa taka praca" i inne "pensja brutto to jak podawanie dlugosci ch*ja z kregoupem". Ja zawsze daje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@kefas_safek: Pelna racja ale tutaj sytuacja bardziej skomplikowana :D
Jestem z malego miasta tech inf z wyksztalcenia, zarobki 2.5k i by znalezc lepsza prace przeprowadzka to raz a dwa mam problemy z łuszczycowym zapaleniem stawow wiec w zeszlym roku bylem 5 miesiecy na L4. Firma to panstwowka wiec problemu nie bylo u Januszow w wiekszosci nie mialbym do czego wracac.. Plan jest prosty ogarnac zdrowie i zmienian prace na cos innego
@OfficeLady: Niby tak, ale pamiętam patologie z Amazonu, gdzie pracownicy nowi na umowie przez agencji #!$%@?, a stali kontraktowi mimo wyższej pensji się nie starali w ogóle bo ciężko bardzo ich było wyrzucić, więc praktycznie pracownicy zarabiający mniej na gówno umowie #!$%@? najwięcej a Ci co więcej zarabiali się obijali, a jak im jakiś agencyjny zwrócił uwagę to mówili "ja już swoje się narobiłem, teraz mam kontrakt" xD