•  

  Obejrzałem film z zamachu kamerą. Mam złą wiadomość - zamachu nie było. Nieszczęśliwy wypadek. Pani sama weszła kamerzyście pod nogi a on mając oko przy wizjerze, kamerę na prawym ramieniu po prostu jej nie widział bo nie mógł. Kancelaria Senatu kompromituje się w tej sprawie i kompromituje instytucję Senatu.

  #polityka #4konserwy #neuropa #tvpis

  źródło: twitter.com

  •  

   @L3stko to co powiesz o Panu Jarku Olechowskim, który osądził, że Pani chciała zablokować Pana z kamerą? Jedna strona warta drugiej.

  •  

   @L3stko: najsztub też tak mówił. Do sądu z nimi

  •  

   Jak śmiesz dyskredytować opozycyjnego męczennika w państwie reżimu totalitarnego?

  •  

   @HaczuPikczu: nie znam sprawy, bo o całym tym zamachu dowiedziałem się dopiero teraz widząc tweeta z filmem. Ale masz rację, jedna strona warta drugiej.

  •  

   @L3stko: no co ty musiałeś oglądać inny filmik. Bo na tym co oglądali zwolennicy po ko i wszelkiej maści lewatywy to koleś zamachnąl się przecież kilkunastokilogramową kamerą i malo glowa z karku tej kobiecie nie spadła.

  •  

   jedna strona warta drugiej.

   @L3stko: czyli uważasz że tej kobiecie nie należą się przeprosiny? Z tym że nagonka z oby stron to przesada zgadzam sie, ale nie ma tu symetryzmu

  •  

   Kancelaria Senatu kompromituje się w tej sprawie i kompromituje instytucję Senatu.

   @L3stko: No nie do konca. Na twitterze pisali, że ekipa Polsatu dostała rocznego bana na wstep do Sejmu za nieumyslne uderzenie kogoś kamera w głowe gdy usiłowali się dopchac dla lepszych ujec.
   Poza tym brak przeprasza to zwykłe chamstwo pokazujace jaka jest moralnosc funkcjonariuszy aparatu propagandy.

  •  

   czyli uważasz że tej kobiecie nie należą się przeprosiny?

   @Deska_o0: nie bardzo wiem kto i za co miałby przepraszać. Weszła pod nogi człowiekowi, który miał zawężone pole widzenia. Sama nie zachowała uwagi.

   DW: @szurszur

  •  

   @L3stko: ma wzrok dookolny że powinna go widzieć czy to jednak on biegnąc z ciężka kamerą powinien zachować uwagę?
   Polsat za mniej miał cofnięta akredytację

  •  

   Polsat za mniej miał cofnięta akredytację

   @Deska_o0: Idiotyzm.

  •  

   nie bardzo wiem kto i za co miałby przepraszać. Weszła pod nogi człowiekowi, który miał zawężone pole widzenia. Sama nie zachowała uwagi.

   @L3stko: Ona miała pole widzenia jeszcze bardziej zaweżone bo nie ma oczu z tyłu głowy. Zreszta to ten z tyłu odpowiada za stłuczkę. Naprawde jestem zdziwiony, że można na poważnie bronic takie chamstwo. Chyba, że trolujesz teraz.

  •  

   Zreszta to ten z tyłu odpowiada za stłuczkę.

   Nie, jak zmieniasz pas i wjedziesz tuż przed tira który cię nie widzi z szoferki to jesteś sprawcą.

   Naprawde jestem zdziwiony, że można na poważnie bronic takie chamstwo. Chyba, że trolujesz teraz.

   @szurszur: tak, bronię tego kamerzysty bo powtarzam - nie miał prawa jej widzieć, a ona omijając filar mogła sprawdzić, czy nikomu nie wchodzi pod nogi.

  •  

   @L3stko: Oczywiscie, że miał prawo ją widzieć gdyby tylko prawidłowo wykonywał swoją prace. Grodzki szedł powoli to dziennikarze podbiegali. Gdyby szedł normalnie to od biedy można go jeszcze tłumaczyć, ale i tak zwykła kultura wymaga przeprosin gdy się kogoś uderzyło. Ale kultury i honoru od osób zatrudnionych w tvp na stanowiskach w teorii dziennikarskich to nie wiem czy można wymagać.

  •  

   Nie, jak zmieniasz pas i wjedziesz tuż przed tira który cię nie widzi z szoferki to jesteś sprawcą.

   @L3stko: To było przecinanie się kierunków ruchu. A skoro brak znaków ustalających pierwszeństwo to ten (ta w tym przypadku) z prawej je ma. Wina kamerzysty ¯\_(ツ)_/¯

   Tak poza tym. Gość gapiąc się w wizjer chyba zdaje sobie sprawę z tego, że nie ogarnia całego pola widzenia? Nie powinien czasem uważać na otoczenie bardziej w takiej sytuacji? Można też nie zamykać drugiego oka jak ameba tylko kontrolować otoczenie (co dużo osób parających się amatorski fotografią czy filmowaniem czyni - właśnie po to aby uniknąć tego typu sytuacji).

   Tak czy siak, mniejsza o większość. Przypierdzielił kobiecie w głowę - należałoby przeprosić i tyle. Ale widać, jak ktoś ma władzę to: "przepraszać to nas, a nie my".

  •  

   Przypierdzielił kobiecie w głowę - należałoby przeprosić i tyle.

   Nie i nie zrobił tego specjalnie.

   Ale widać, jak ktoś ma władzę to: "przepraszać to nas, a nie my".

   @Jakis_ja: pieprzenie. Kamerzysta z władzą ma akurat najmniej wspólnego. Robi to co mu redaktor każe.

   P.S. "Obecnie przebywa w szpitalu." Może jeszcze rezonans jej zróbcie i rentę dajcie. Przez takich ludzie w kolejkach czekają.

   +: nth4, VrubeL
  •  

   Nie i nie zrobił tego specjalnie.

   @L3stko: Serio? Jak się komuś krzywdę niespecjalnie zrobi to nie należałoby przeprosić?

   pokaż spoiler Do tej pory myślałem, że przekonanie u niektórych, że jak niechcący potrącą kogoś na pasach to nie ich wina, w końcu nie zrobili tego specjalnie a przez przypadek, to domena sebiksów. No cóż, człowiek się uczy całe życie.

  •  

   Serio? Jak się komuś krzywdę niespecjalnie zrobi to nie należałoby przeprosić?

   Gdy komuś zajdę drogę to przede wszystkim ja przepraszam.

   Do tej pory myślałem, że przekonanie u niektórych, że jak niechcący zabiją kogoś na pasach to nie ich wina, w końcu nie zrobili tego specjalnie a przez przypadek, to domena sebiksów.

   @Jakis_ja: durna analogia. Na pasach pieszy jest uprzywilejowany. Porównałbym tą sytuację raczej do wskoczenia komuś przed maskę. To się nazywa wtargnięcie.

   +: VrubeL
  •  

   @szurszur

   Ona miała pole widzenia jeszcze bardziej zaweżone bo nie ma oczu z tyłu głowy.
   Nie miała, bo przecinała drogę kamerzysty, więc widziała kamerę.

   Zreszta to ten z tyłu odpowiada za stłuczkę.
   Co za idiotyzm xD xD xD Dobra, to ja nawet pójdę tą niekogiką i powiem, że zmieniała pas, więc powinna ustąpić xD

   +: su1ik
  •  

   @L3stko: dobrze, że nie poległa na służbie trzeba byłoby kryptę szykować XD

   +: L3stko
  •  

   @szurszur

   Oczywiscie, że miał prawo ją widzieć gdyby tylko prawidłowo wykonywał swoją prace.
   Oczywiście, że miała prawo go widzieć, gdyby tylko prawidłowo się upewniła, że nie wchodzi komuś pod nogi.

  •  

   Gdy komuś zajdę drogę to przede wszystkim ja przepraszam.

   @L3stko: Twoje analogie są jednak durniejsze. Tam nie było wyznaczonych i "jedynie słusznych" kierunków ruchu, więc analogia ze zmienianiem pasa czy zajeżdżaniem drogi "lekko" nieprzystająca. Jak już chcesz się na PoRD wzorować to pierwszeństwo z prawej tu obowiązywało. No i druga sprawa - kto był z przodu a kto z tyłu na kursie kolizyjnym.

   Natomiast analogia z przejściem nie była analogią do tej sytuacji (myślałem, że to oczywiste) tylko do pewnego sposobu rozumowania, jaki zaprezentowałeś. Popularnego wśród wszelkiej maści bogów świata i okolic. Jak zrobią coś niespecjalnie to przecież nic się nie stało, bo oni nie chcieli, więc są niewinni. A taki tok rozumowania bardzo często pojawia się w kontekście potrąceń na pasach.
   Widzę, że również w kontekście: "biegnę z czymś ciężkim, zasłaniającym mi prawie całe pole widzenia, więc wszyscy z drogi spierdalać, a jak ktoś mi wlezie pod nogi to jego wina bo ja jestem w pracy" schemat bardzo podobny. Jesteś kierowcą TIRa?

  •  

   , więc widziała kamerę

   @Volki:

   Oczywiście, że miała prawo go widzieć

   @Volki: Czyli widziała czy miała prawo bo to nie to samo.
   Tak gdyby sie upewniła to zobaczyłaby go. Ale to samo dotyczy kamerzysty. A ponieważ to on poprzez wieksza predkosc, niesiona stosunkowo cieżką kamere stwarzał wieksze zagrożenie wiec ponosi wieksza odpowiedzialnosc. Zwłaszcza, że poszkodowana jest druga strona. Do tego szacunek do kobiet jest czescia polskie tradycji i kultury.

  •  

   @szurszur

   Czyli widziała czy miała prawo bo to nie to samo.
   Gdyby tylko prawidłowo się upewniła, że nie wchodzi komuś pod nogi, to na pewno by zobaczyła. Natomiast to nie wyklucza, że nie widziała, bo mogła być lekkomyślna w swoim zachowaniu.

   Ale to samo dotyczy kamerzysty. A ponieważ to on poprzez wieksza predkosc, niesiona stosunkowo cieżką kamere stwarzał wieksze zagrożenie wiec ponosi wieksza odpowiedzialnosc
   Ale już nie rób kurwy z logiki. On szedł cały czas przed siebie i nikogo nie uderzył, którzy byli przed nim. Dopiero osoba, która weszła mu w drogę, została uderzona, ale wtedy ta osoba odpowiada za zagrodzenie komuś drogi.

   Chyba cię pogięło, że jak ktoś przecina komuś drogę, to ten odpowiadam za stłuczkę xD

   Zwłaszcza, że poszkodowana jest druga strona.
   Też będziesz bronił sprawcę zgwałcenia czy kradzieży, bo ten został poszkodowany? xD Czego w ogóle to argument xD

   Do tego szacunek do kobiet jest czescia polskie tradycji i kultury.
   Buhehehe a może kamerzysta czuł się kobietą; może walczył o jej równouprawnienie; a może kobieta czuła się facetem. Wytykanie komuś płci jest szowinizmem.

  •  

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   Ale już nie rób kurwy z logiki. On szedł cały czas przed siebie i nikogo nie uderzył, którzy byli przed nim.

   @Volki: Ale to ty robisz kurtyzanę. Ona też szła prosto przed siebie i w dodatku nie miała żadnych przeszkód przed sobą. Miała się patrzyć w swoje lewo do tyłu czy ktoś na nią nie wlezie?

   Dlaczego zakładasz, że on miał prawo iść prosto bez względu na wszystko a ona nie miała prawa iść prosto bez względu na wszystko? Cóż to sprawiło, że on był uprzywilejowany? Poza opcją polityczną oczywiście.

  •  

   @Jakis_ja

   Ale to ty robisz kurtyzanę. Ona też szła prosto przed siebie i w dodatku nie miała żadnych przeszkód przed sobą. Miała się patrzyć w swoje lewo do tyłu czy ktoś na nią nie wlezie?
   To ty robisz kurtyzanę. Przecież to ona wlazła po skosie wprost pod nogi. Kamerzysta idąc prosto nie przeciąłby jej drogę, a ona już tak, więc skończ kaleczyć logikę.

   Dlaczego zakładasz, że on miał prawo iść prosto bez względu na wszystko a ona nie miała prawa iść prosto bez względu na wszystko?
   Ona szła po skosie, omijając kolumny przecinając komuś drogę.

   Cóż to sprawiło, że on był uprzywilejowany? Poza opcją polityczną oczywiście.
   Szedł prawidłowo, a ona obchodziła kolumnę, wychodząc zza kolumny.

  •  

   @Volki: To obejrzyj jeszcze raz film. Odpowiedz mi na pytanie: Jaką trasą idzie minister i towarzyszący mu człowiek? Tą samą drogą poszła też kobieta - widać to jest naturalny sposób wychodzenia do czekającego samochodu. Jest to kierunek i sposób pokonywania wyraźnie też wyróżniony innym kolorem kostki/bruku. Natomiast "redaktor" z mikrofonem i kamerzysta lecą "na skróty", byleby dopaść Grodzkiego.

   Na koniec kwiatuszek:

   Kamerzysta idąc prosto nie przeciąłby jej drogę, a ona już tak, więc skończ kaleczyć logikę.

   czyli w przypadku dwóch przecinających się prostoliniowych torów ruchu uważać musi ten bardziej z przodu. Yhm.... Seems legit.

  •  

   @Jakis_ja

   Tą samą drogą poszła też kobieta - widać to jest naturalny sposób wychodzenia do czekającego samochodu.
   Tak robić kurtyzanę, to trzeba mieć coś z głową. Nie ma znaczenia którędy kto poszedł, bo w ten sposób każdą kurtyzanę można uzasadniać.

   Jeśli obchodzisz kolumnę, to znaczy że zmienisz kierunek i przecinasz wtedy komuś drogę. Tak trudno zrozumieć? Jak wychodzisz zza kolumny, bo chcesz skręcić (tutaj do samochodu), to patrzysz czy komuś nie wchodzisz w drogę, pod nogi.

   czyli w przypadku dwóch przecinających się prostoliniowych torów ruchu uważać musi ten bardziej z przodu
   Akurat ona skręcała xD Weź lepiej już nic nie pisz.

  •  

   Akurat ona skręcała xD Weź lepiej już nic nie pisz.

   @Volki: Skręciła w 10 sekundzie filmiku, zderzyli się w 12. Przez dwie sekundy oboje szli prosto.

   Kolumnę (tutaj urzędników) to obchodzili goście z TV lecąc na skróty.

   Pomijając wszystko inne. Lezę z czymś ciężkim, mocno ograniczającym mi widoczność to elementarny RiGCz nakazuje być ostrożnym, a nie liczyć, że wszyscy będą na mnie uważać. Jakbyś tak zrobił na normalnym chodniku wśród ludzi to byś szybko został naprostowany. No chyba, że kamera z logiem TVP daje immunitet.

  •  

   @Jakis_ja

   Skręciła w 10 sekundzie filmiku, zderzyli się w 12. Przez dwie sekundy oboje szli prosto.
   Że ty nie widzisz jak robisz kurtyzanę xD

   Kolumnę (tutaj urzędników) to obchodzili goście z TV lecąc na skróty.
   Jeszcze większą kurtyzanę xD

   Lezę z czymś ciężkim, mocno ograniczającym mi widoczność to elementarny RiGCz nakazuje być ostrożnym, a nie liczyć, że wszyscy będą na mnie uważać
   Przecież był, dlatego nie obchodził kolumny. Szkoda, że baba nie była ostrożna, pchając się komuś pod nogi.

   Nara, bo to się robi już żałosne.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mirabelki i Mirki robię #rozdajo. Ja nie noszę biżuterii, więc szkoda żeby leżała w szafie. Wykonana jest ze srebra. Jak zwykle wybiorę wygranego/wygraną spośród plusujących. Jutro o 21 zrobię losowanie.

  Mam nadzieję, że sprawi komuś przyjemność (ʘ‿ʘ)

  Dodaję z telefonu, nie wiem czemu wykop obraca zdjęcie i jak temu zapobiec (obrócenie w przeciwną nie działa).

  odpowiedzi (42)

 • avatar

  Mam w pracy jedną znajomą, dziewczyna w kwiecie wieku (ok. 22lata), bardzo ładna.
  Ma faceta chada który szaleje za nią, dobrze zarabia.Większość ludzi by powiedziała, że to idealny związek, prawda? Nie tym razem.
  Wspomniana różowa wysłała jakiemuś śniademu księciu z pracy( który jest słynny ze swojej misji specjalnej- przelecenie pOlki), swoje nagie fotki. Co zrobił śniady pan? Pochwalił się wszystkim kolegom nie tylko zdjęciami ale także wiadomościami xD
  #logikarozowychpaskow #zdrada #zwiazki
  pokaż całość

  odpowiedzi (23)

 • odpowiedzi (24)