Gorące dyskusje ostatnie 12h

Córka (lvl 13) właśnie dała mi i żonie znac, że nie będzie chodzić na #religia w szkole i mamy ją od kolejnego semestru wypisać. Krew mnie zalewa najbardziej, bo żona jej jeszcze przyznała rację. Według niej skoro nie chodzimy do kościoła i w sumie to jesteśmy raczej #ateizm to nie dziwota, że dziewczyna nie chce tam chodzić. Dziadkowie mieszkają w małych miejscowościach, mocno naciskają na to, żebyśmy małą wychowali w wierze i wiem jak się to skonczy. Żona nie potrafi zrozumieć, że lepiej mieć chociaż z tej strony spokój.

#jakzyc #gorzkiezale #zalesie #zwiazki
    pokaż całość

odpowiedzi (151)

Przedstawiam kwadrat idealny #kitku #smiesznekotki #dziwnekotki

odpowiedzi (15)

Mam w pracy jedną znajomą, dziewczyna w kwiecie wieku (ok. 22lata), bardzo ładna.
    Ma faceta chada który szaleje za nią, dobrze zarabia.Większość ludzi by powiedziała, że to idealny związek, prawda? Nie tym razem.
    Wspomniana różowa wysłała jakiemuś śniademu księciu z pracy( który jest słynny ze swojej misji specjalnej- przelecenie pOlki), swoje nagie fotki. Co zrobił śniady pan? Pochwalił się wszystkim kolegom nie tylko zdjęciami ale także wiadomościami xD
    #logikarozowychpaskow #zdrada #zwiazki
    pokaż całość

odpowiedzi (23)