Wpis z mikrobloga

Najpierw się pośmiali, z czasem przyszedł szacunek. Dzisiaj jest w pamięci starszych użytkowników niedoścignionym twórcą nurtu past'yjnego. W trudnych momentach, bawił wywoływał zachwyt, zmuszał do przemyśleń.
Na imię podobno ma Paweł, a reszta jest już przyjemną tajemnicą, na koniec
Pozwolę sobie zacytować jeden z utworów;

"[..}poczułem petrichor - zapach deszczu zderzającego się z suchą glebą, który razem z koszoną trawą jest jednym z moich ulubionych zapachów, bo nieodłącznie kojarzy się z dobrą pogodą i..."

wpis dedykuje użytkownikowi @powodzenia, obyś był zdrowy i nie musiał pracować
#wykop #heheszki #lippaa
Pobierz dejwis - Najpierw się pośmiali, z czasem przyszedł szacunek. Dzisiaj jest w pamięci s...
źródło: comment_XiZNE6V64fLzbuTZ0tjUWKa2lAQP0EMo.jpg
  • 16
@przedstawiciel_skrajnego_centrum: Kwi, a no było, bawiłem się wyśmienicie, za całki, za gruszki, za grzewczego.
@Eredin: Teraz to człowiek co najwyżej smiechnie z obrazka #!$%@? z internetu, a i też nie zawsze. Wchodzi tu z przyzwyczajenia, że może jakiś kontakt, dynamika socjalna, namiastka połączenia ze społeczeństwem, nie, nie dzisiaj, może jutro, może kiedyś...( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dejwis czasem wchodzę sobie w jego profil i czytam stare, fajne wpisy. Coraz mniej przy tym śmiechu a coraz więcej jakiejś dziwnej nostalgii i tęsknoty za człowiekiem którego de facto nigdy nie znałem i z nim nie rozmawiałem. A jednak był tutaj częścią nas