•  

OSTROŻNIE!! Olbrzymi przyrost poparcia dla #konfederacja !! Kuce tryskają z napięcia!!
    Z olbrzymich 6,1% na przeogromne 5% ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PIS - 37,3% -2,5
    PO - 26,9% +0,1
    SLD -12,9% +3
    Konfederacja - 5% -1,1 ᕦ(òóˇ)ᕤ
    PSL - 4,7% -2,8

https://www.rp.pl/Wybory-prezydenckie-2020/301139890-Sondaz-44-proc-dla-Dudy-373-proc-dla-PiS.html
    poprzedni sondaż

https://www.rp.pl/Polityka/312239933-Sondaz-Spor-o-ustawe-kagancowa-sluzy-PiS-i-PO-Lewica-traci.html

#4kuce będzie znalezisko?

#sondaz #polityka #neuropa #sondaz #sld #pis #pytanie #ankieta #polska #4konserwy #4kuce
    #sondaz

źródło: grafik.rp.pl

•  

@Lukardio: Wincyj b0sucka pierdolącego o 500+, głosującego za 13 emeryturą i popierającego zakaz handlu w niedzielę XD

•  

@Lukardio: po następnych wyborach znowu zapadniesz się pod ziemię xD

+: RRRRR
    •  

@Lukardio: Konfa jeszcze nie wybrała kandydata na prezydenta, więc rzepa zrobiła to za nich? Bardzo na poziomie.

•  

Wincyj b0sucka pierdolącego o 500+, głosującego za 13 emeryturą i popierającego zakaz handlu w niedzielę

@denzelkowal: przecież to wszystko są wolnościowe pomysły, czego lewaku nie rozumiesz?

+: Neubert
    •  

@grim_fandango:
      kto wykopuje podobne znaleziska
      ja czy ty?

•  

@Lukardio: ale przy PSL pod progiem paradoksalnie nie dało by to Konfederacji więcej miejsc w sejmie?

•  

@Lukardio Co tam u Biedronia, twojego idola? Zdążył już kogoś dzisiaj okłamać?

•  

@Lukardio: Przecież podobno to nie ludzie o wolnościowych poglądach głosowali na Konfederację "na próbę", tylko katolickie psychoprawactwo kochające narodowy socjalizm oraz zamordyzm - tak jak przewidywałem dosłownie chwilę po wyborach samemu na nich głosując właśnie "na próbę" XDD

A potem Bosak na prezydenta i inne klasyczne dla narodowców spierdolenie, i nagle elektorat zaczyna uciekać. Dziwne, przecież tych ludzi nigdy nie było xD Jak wolnościowcy od Korwina się nie odłączą od reszty aby budować nieco mniej schizofreniczną markę to za 4 lata myk pod próg tam gdzie zawsze.

+: Kjedne
    •  

A potem Bosak na prezydenta i inne klasyczne dla narodowców spierdolenie, i nagle elektorat zaczyna uciekać. Dziwne, przecież tych ludzi nigdy nie było xD Jak wolnościowcy od Korwina się nie odłączą od reszty aby budować nieco mniej schizofreniczną markę to za 4 lata myk pod próg tam gdzie zawsze.

@Khaine: No tak, bo 30 lat czystych ideowo i prawdziwie wolnościowych partii dawało zajebisty efekt i wspaniałe ponadprogowe wyniki xDDD

Konfederacja jest skazana na sukces. Może nie w kolejnych wyborach, ale jeśli wytrwają jeszcze 5-10 lat to będą znaczącą siłą w polityce.

•  

Konfederacja jest skazana na sukces

@wojtas_mks: Nie jest skazana na sukces przy obecnej schizofrenii. Ich elektoraty są wzajemnie przeciwne jeśli się odliczy żelaznych czyli nie będą w stanie przebić ~~8% jak na mój gust. Stary elektorat Korwina już odpuszcza zarówno jego jak i Konfederację, bo widać że lizanie się po jajach z narodowymi socjalistami im nie przeszkadza kompletnie. Świętojebliwość też działa na ich szkodę w tej chwili, bo nastroje antyklerykalne będą się tylko nasilać i machanie krzyżykiem który Kościół na spółę z PiSem skutecznie wszystkim obrzydził im elektoratu nie dostarczy.

Na potwierdzenie tego co mówię wystarczy spojrzeć na to, że Lewica wróciła do sejmu. Ich kumbaya z nacjonalistami pomogło im przebić próg za pomocą kombinowanego żelaznego elektoratu, ale po tym co się dzieje nawet żelazny elektorat Korwina traci już wiarę w sensowność tego ugrupowania. Jak nic się nie zmieni to po raz pierwszy w następnych wyborach nie zagłosuję na Korwina, bo żadni z nich wolnościowcy, kolejna z rzędu ekipa zamordystów i to najgorszego możliwego rodzaju, bo religijnego.

•  

Stary elektorat Korwina już odpuszcza zarówno jego jak i Konfederację, bo widać że lizanie się po jajach z narodowymi socjalistami im nie przeszkadza kompletnie.

@Khaine: No, całe 0,1% wyborców skupionych na kilku grupkach na Facebooku.

Nie ma i przez najbliższe kilkanaście nie będzie bardziej wolnorynkowej partii z realnymi szansami na zasiadanie w Sejmie niż Konfederacja.

•  

@wojtas_mks: No i co ci po wolnym rynku jak ci będą chcieli łańcuch z różańca zarzucić na szyję i dyktować jak masz żyć? W dupie mam taką "wolność".

•  

@Khaine: Po pierwsze póki co widzę raczej wolnorynkowy przekaz. Po drugie dla mnie gospodarka > światopogląd. Po trzecie jeśli będą chcieli walczyć o władzę to przekaz obyczajowy będzie musiał być złagodzony. Jeśli zachowają ostry kierunek to też nie ma co się bać, bo będą utrzymywali swoje 5-10% i żadnego różańca na szyję mi nie zarzucą - bo nie będą rządzić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Inna sprawa że knagi POPiSowskoPSLowskoSLDowskie waliły do tej pory mnie tak mocno, że Konfederacja to przy nich ostoja wolności pod każdym względem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

Przecież podobno to nie ludzie o wolnościowych poglądach głosowali na Konfederację "na próbę", tylko katolickie psychoprawactwo kochające narodowy socjalizm oraz zamordyzm - tak jak przewidywałem dosłownie chwilę po wyborach samemu na nich głosując właśnie "na próbę" XDD

@Khaine:

Przecież podobno

@Khaine:

podobno

Możesz wymyślać.

Gorące dyskusje ostatnie 12h