•  

Jeśli odpowiedź to "biali heteroseksualni bogaci męźczyźni" to wtedy odpowiedź brzmi #4konserwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #bekazprawakow #neuropa

źródło: scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net

•  

@adam2a: Ale narracja nie dotyczy tego, że uważamy się za represjonowanych, tylko że lewica uważa nas za źródło wszelkiego zła na świecie i przez to wymaga od nas poparcia jakiś idiotycznych pomysłów będących wbrew naszemu dobru, więc chcemy, żeby się po prostu od nas odjebali, bo jak każdy inny człowiek mamy pełne prawo dbać o czubek własnego nosa w pierwszej kolejności, niezależnie od tego jaka jest nasza pozycja w społeczeństwie.

•  

więc chcemy, żeby się po prostu od nas odjebali, bo jak każdy inny człowiek mamy pełne prawo dbać o czubek własnego nosa w pierwszej kolejności, niezależnie od tego jaka jest nasza pozycja w społeczeństwie.

@HarvestinSeason: a to nie są powody, które przyświecają lewicy? I właściwie to jakie idiotyczne pomysły, które są wbrew twojemu dobru masz konkretnie na myśli?

Jesteś pewien, że tym pomysłom przyświeca nienawiść do jakiejś grupy i chęć zagrania im na nosie, a nie dokładnie to co w cytacie, tylko widziane z innego punktu widzenia?

•  

@kolnay1:
      Polityka z cyklu 'dawaj wszystko kolorowym biały chuju, bo kolonializm'. Polityka otwartych granic się o to opiera m.in.

•  

@HarvestinSeason: dzięki za odpowiedź. Faktycznie nie pomyślałem o tzw. politycznej poprawności, która rzeczywiście jest trochę rakiem.

•  

@kolnay1: Kurde spodziewałem się innej odpowiedzi na taki mało błyskotliwy komentarz XD Ale nie no, wkurza mnie, że białym narodom każe się niańczyć nie-białe narody i ludy, tylko dlatego, że są biedniejsze i żeby to usprawiedliwić obarcza się białe narody winą o całe złe jakie spotyka nie-białe narody. A ja chcę po prostu, żebyśmy zostawili świat w spokoju i zajęli się swoimi problemami i skupili się na swoich ludziach.

•  

@HarvestinSeason: wystarczyło, bo prostu nie wpadłem na to, że to masz na myśli i dużo mi to wyjaśniło. Do nas moda na sejf spejsy i inne takie pierdolenie na szczęście nie dotarła. Swoją drogą może pocieszy cię to, że nie każdy lewak to popiera, a niektórzy wręcz to kontestują (najbardziej sztandarowym przykładem jest tu Zizek).

•  

@kolnay1: Ja sam w sumie bym się nazwał lewakiem pod wieloma względami, bo jestem liberalny w kwestii wolności jednostki i popieram państwo opiekuńcze, ale lewica by mnie nie uznała, bo jestem nacjonalistą i natywistą, a oni sądzą, że rząd utrzymywany przez Polaków powinien działać w kosmpolitycznym interesie całego świata.

+: kolnay1

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Przypominam, że żyjemy w kraju w którym dochód wynoszący ~7100 zł miesięcznie uznawany jest za tak ogromne bogactwo, że wszystko co zarobi się ponad tę kwotę opodatkowane jest stawką 32%. Rozumiecie? Zaczynacie zarabiać kwotę, która mniej więcej pozwala na w miarę bezstresowe życie (ale i tak nie pozwala kupić 1 m2 mieszkania), a państwo momentalnie wpada z buciorami i zabiera 1/3 tego co zarobiliście ponad to.

A lewica i tak powie, że to sprawiedliwe.

#polska #gospodarka #podatki #praca #bekazlewactwa #bekazpisu
    pokaż całość

odpowiedzi (100)

Mircy co się u mnie w #pracbaza odjaniepawliło to ja nawet nie kurwa xD Pracowała u nas laska, która zgodziła się na odbywanie na początku bezpłatnego stażu. W tamtym tygodniu poszła do bossa i powiedziała, że w związku z tym, że pracuje tu już prawie pół roku, to chciałaby mieć umowę i wynagrodzenie.
    I teraz najlepsze xD szef stwierdził jak to jakiś śmieć śmie śmieć prosić go o płacenie P E N S J I i posiadanie U M O W Y xD
    Ok, on jest pracodawcą, on decyduje kogo zwolni. Ale to w jaki sposób to zrobił - napisał lasce list, tak kuźwa LIST, gdzie dziękuję za współpracę i kazał go wręcz jej w poniedziałek, gdy go nie będzie. Dodam, że nasz szef ma prawie 60 lat (a jak widać na przykładzie powyższego opisu zachowuje się jakby miał 6 lat). Laska odeszła wczoraj z łzami w oczach.
    Od grudnia szukam nowej pracy, dzień kiedy stąd odejdę będzie jednym ze szczęśliwszych.
    #pracbaza #zalesie #januszebiznesu #bekazpodludzi
    pokaż całość

odpowiedzi (73)

20 osób do walenia Słonia...

#humir #humorobrazkowy #zwierzaczki #sex

odpowiedzi (38)