•  

Jeśli odpowiedź to "biali heteroseksualni bogaci męźczyźni" to wtedy odpowiedź brzmi #4konserwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #bekazprawakow #neuropa

źródło: scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net

•  

@adam2a: Ale narracja nie dotyczy tego, że uważamy się za represjonowanych, tylko że lewica uważa nas za źródło wszelkiego zła na świecie i przez to wymaga od nas poparcia jakiś idiotycznych pomysłów będących wbrew naszemu dobru, więc chcemy, żeby się po prostu od nas odjebali, bo jak każdy inny człowiek mamy pełne prawo dbać o czubek własnego nosa w pierwszej kolejności, niezależnie od tego jaka jest nasza pozycja w społeczeństwie.

•  

więc chcemy, żeby się po prostu od nas odjebali, bo jak każdy inny człowiek mamy pełne prawo dbać o czubek własnego nosa w pierwszej kolejności, niezależnie od tego jaka jest nasza pozycja w społeczeństwie.

@HarvestinSeason: a to nie są powody, które przyświecają lewicy? I właściwie to jakie idiotyczne pomysły, które są wbrew twojemu dobru masz konkretnie na myśli?

Jesteś pewien, że tym pomysłom przyświeca nienawiść do jakiejś grupy i chęć zagrania im na nosie, a nie dokładnie to co w cytacie, tylko widziane z innego punktu widzenia?

•  

@kolnay1:
      Polityka z cyklu 'dawaj wszystko kolorowym biały chuju, bo kolonializm'. Polityka otwartych granic się o to opiera m.in.

•  

@HarvestinSeason: dzięki za odpowiedź. Faktycznie nie pomyślałem o tzw. politycznej poprawności, która rzeczywiście jest trochę rakiem.

•  

@kolnay1: Kurde spodziewałem się innej odpowiedzi na taki mało błyskotliwy komentarz XD Ale nie no, wkurza mnie, że białym narodom każe się niańczyć nie-białe narody i ludy, tylko dlatego, że są biedniejsze i żeby to usprawiedliwić obarcza się białe narody winą o całe złe jakie spotyka nie-białe narody. A ja chcę po prostu, żebyśmy zostawili świat w spokoju i zajęli się swoimi problemami i skupili się na swoich ludziach.

•  

@HarvestinSeason: wystarczyło, bo prostu nie wpadłem na to, że to masz na myśli i dużo mi to wyjaśniło. Do nas moda na sejf spejsy i inne takie pierdolenie na szczęście nie dotarła. Swoją drogą może pocieszy cię to, że nie każdy lewak to popiera, a niektórzy wręcz to kontestują (najbardziej sztandarowym przykładem jest tu Zizek).

•  

@kolnay1: Ja sam w sumie bym się nazwał lewakiem pod wieloma względami, bo jestem liberalny w kwestii wolności jednostki i popieram państwo opiekuńcze, ale lewica by mnie nie uznała, bo jestem nacjonalistą i natywistą, a oni sądzą, że rząd utrzymywany przez Polaków powinien działać w kosmpolitycznym interesie całego świata.

+: kolnay1

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Okej, tak więc kontynuuję wczorajszą akcję związaną z uszkodzeniem mojego auta poprzez wrzucenie czegoś do układu paliwowego.
    No więc poszedłem do niego wieczorem z rękawiczkami bo brzydziłem się to dotykać gołymi rękami. Wychodzi na to, że miałem dobre przeczucie, żeby zabrać ze sobą rękawiczki. Po wyjęciu okazało się, że jednym z medykamentów są czopki. Może sąsiad już ich używał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Drugiego niestety nie potrafię zidentyfikować - to jakaś powlekana tabletka, ale nie bardzo wiem z czym w środku. Załączam zdjęcie wyjętych leków.

Obecnie podjąłem się testu. Umieściłem te leki w dwóch osobnych szklankach do których wlałem benzynę. Zobaczymy czy się to rozpuści czy nie. Będę mógł dzięki temu ocenić jak bardzo źle mogło się skończyć to dla auta.

Następnym krokiem będzie rozwieszenie kartek z informacją nt. poszukiwanych świadków i chyba rzeczywiście zgłoszę sprawę na policję.

Dodatkowo tak jak zasugerował jeden z komentujących zakładam tag - #chorysamochodnatabletkach. Jeżeli nie chcesz być wołany/a to zaobserwuj go. Będę tam dodawał kolejne wpisy.

#mechanikasamochodowa #patologiazewsi #patologiazmiasta #bekazpodludzi #saab
    pokaż całość

odpowiedzi (133)

Najlepsze #thebestofmirko zaraz obok betonu z 4 piętra i nawet z tym nie handlujcie.

odpowiedzi (38)

Polecam śledzić aferę z listami poparcia do Krajowej Rady Sądownictwa (KRS), bo jak w soczewce pokazuje upadek państwa prawa w Polsce PiS. Poniżej skrót i wyjaśnienie afery (piszę z pamięci, proszę o wyrozumiałość jeśli chodzi o uproszczenia).

Long story short: PiS przejął kontrolę nad KRS, takim organem kontrolnym nad sądami. Zrobili to wsadzając swoich ludzi, kolegów Ziobry i innych wygodnych sędziów. Wiadomo, interesiki partii i kolesi. Problem w tym, że tryb wyboru takiego sędziego KRS jest ściśle określony i wiążę się m.in. ze zdobyciem odpowiedniej liczby głosów poparcia od innych sędziów.

To że pisowscy sędziowie będą mieli problem z zebraniem głosów było oczywiste od początku. Pisowskie "reformy" służące przejęciu władzy sądowniczej przez partyjniaków popiera bowiem tylko garstka związanych z partią prawników. Cyrk zaczął się więc w momencie, kiedy wszyscy słusznie stwierdzili, że chcą zobaczyć te listy poparcia do KRS.

W sądzie w Olsztynie toczy się obecnie sprawa związana z ujawnieniem list poparcia do KRS. Po wezwaniu Kancelarii Sejmu (dysponującej listami) do opublikowania list, Kancelaria stwierdziła, że nie bo... RODO xD Tak, Kancelaria Sejmu używa oczywiście błędnego, januszowego argumentu "bo RODO". Argumentu popartego stanowiskiem obsadzonego przez partię Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ale obalonego ostatnio przez Wojewódzki Sąd Administracyjny, który stwierdził, że "bo RODO" nie ma zastosowania do sądów.

No dobra, nie opublikowali, to może wyślą listy do sądu, jak chce sąd w Olsztynie? Nie xD A dlaczego? Bo:

dane są zgromadzone na papierze gazetowym i ich przesłanie do sądu w Olsztynie lub nawet kopiowanie groziłoby uszkodzeniem tych dokumentów

xD Absolutny brak słów. Wyobraźcie sobie, że nie wykonujecie polecenia sądu, bo pierdu pierdu dokument na złym papierze. Dzicz.

Co robi sąd w Olsztynie? Sędzia Juszczyszyn postanawia osobiście pojechać do Warszawy i zobaczyć listy. Zgody na delegację nie chce jednak udzielić prezes sądu w Olsztynie, Nawacki (czlonek pisowskiej KRS). Nawacki idzie jednak na urlop, i nieco po partyzancku niepisowski wiceprezes sądu wyraża zgodę na delegację Juszczyszna. Wgląd do list ma odbyć się dzisiaj rano.

Czy sędzia Juszczyszyn zobaczył listy? Wiadomo, że nie xD Nawacki z urlopu odwołuje Juszczyszynowi delegację, która już trwa. Kancelaria Sejmu na tej podstawie znowu odmawia pokazania list.

Co jest na listach poparcia do KRS? A raczej czego nie ma? Tego możemy się tylko domyślać.

#neuropa #4konserwy #polityka #bekazpisu
    pokaż całość

odpowiedzi (45)