•  

  Dlaczego nie lubię PSL?

  Ludowcy to ludzie związani z Kościołem, pamiętam doskonale jak pod koniec września ubiegłego roku w trakcie kampanii wyborczej, otrzymałem od dwóch uśmiechniętych dziewczyn słoiczek miodu z imieniem i nazwiskiem Posła Jana Łopaty, a do tego gazetę zachęcającą do głosowania na tę listę. Wiecie co było na pierwszej stronie? Pieśń kościelna. Gazeta posłużyła mi jako brudnopis, bo jestem przeciwnikiem marnowania papieru, ale ostatecznie gdzieś ją już wyrzuciłem.

  Między innymi dzięki radnym PSL Lubelszczyzna jest "wolna od LGBT" - partia ewidentnie mnie nazywa ideologią. Dlaczego mam na nią oddać głos?

  Pod względem praw kobiet PSL i PiS idą jak równy z równym. Oba ugrupowania nie postulują, lub są przeciwne: refundacji antykoncepcji i in vitro, opiece okołoporodowej, edukacji seksualnej w szkołach, zniesieniu klauzuli sumienia, czy działaniom antyprzemocowym.
  PSL sporo namieszało na moim lokalnym podwórku. W czasie ich czteroletnich rządów w powiecie łęczyńskim próbowali zrobić najgorszą rzecz jaką można zrobić w XXI wieku. Zlikwidować szkoły. Na szczęście im się to nie udało, a od 2018 roku nie rządzą powiatem. Co prawda teraz rządzi tam PiS, więc zmian na lepsze po prostu nie ma. Na początku 2019 roku większość jaką miał wójt gminy Puchaczów z PSL zmniejszyła się o dwóch radnych i przemieniła w mniejszość po tym jak przenieśli się do PiS. Zmiana poglądów w raptem kilka miesięcy od wyborów. W zasadzie nie zmiana poglądów, a zmiana partii, bo znacznych różnic między nimi nie ma.

  Ja sam z lokalnym PSL miałem pewne nieprzyjemności za ich krytykę, a dokładnie za krytykę byłego już starosty Romana Cholewy. Niemniej jednak nie chcę wracać wspomnieniami do straszenia, wówczas niespełna szesnastoletniego, mnie policją.

  #polityka #bekazprawakow #bekazkatoli #psl #polska #neuropa #lgbt

  źródło: 1.bp.blogspot.com

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mirabelki i Mirki robię #rozdajo. Ja nie noszę biżuterii, więc szkoda żeby leżała w szafie. Wykonana jest ze srebra. Jak zwykle wybiorę wygranego/wygraną spośród plusujących. Jutro o 21 zrobię losowanie.

  Mam nadzieję, że sprawi komuś przyjemność (ʘ‿ʘ)

  Dodaję z telefonu, nie wiem czemu wykop obraca zdjęcie i jak temu zapobiec (obrócenie w przeciwną nie działa).

  odpowiedzi (48)

 • avatar

  XDDD @Reepo
  #wroclaw

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (15)

 • avatar

  Mam w pracy jedną znajomą, dziewczyna w kwiecie wieku (ok. 22lata), bardzo ładna.
  Ma faceta chada który szaleje za nią, dobrze zarabia.Większość ludzi by powiedziała, że to idealny związek, prawda? Nie tym razem.
  Wspomniana różowa wysłała jakiemuś śniademu księciu z pracy( który jest słynny ze swojej misji specjalnej- przelecenie pOlki), swoje nagie fotki. Co zrobił śniady pan? Pochwalił się wszystkim kolegom nie tylko zdjęciami ale także wiadomościami xD
  #logikarozowychpaskow #zdrada #zwiazki
  pokaż całość

  odpowiedzi (23)