Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mireczki, mam sytuację dość grubą.
  Spędzam pauzę na jednym z parkingów w Niemczech, pod Monachium.
  Wracam rowerem z miasta i zabieram się za obiad. Nagle słyszę ze inba, jacyś pijani kierowcy się kłócili więc wyjdę, zobaczę co i jak.
  Dali sobie po liściu i ten jeden Kiero ledwo idąc wchodzi do ciężarówki i odpala, no to wskakuje mu do szoferki i pytam co odpierdala, on do mnie ze właśnie rusza. Ja się pytam jak to i że jest tak najebany ze wytrzeźwieje jutro. Pijaczyna zaczął się drzeć i ruszać, no to zanurkowałem wyciagnalem kluczyki i teraz czekam na policję bo gość się rzuca że musi jechać i inny kierowca zadzwonił na psy. Chciałem uniknąć interwencji policji ale afera na cały parking.
  Dobrze zrobiłem?
  #bekaztransa takie trochę #chwalesie i #heheszki bo jest grubo. Później opiszę co i jak.
  pokaż całość

  odpowiedzi (54)

 • avatar

  #stancjabaza Rozpoczynam wojnę.
  Współlokatorka, której wiecznie coś śmierdzi, w tym moja ryba, zadzwoniła do właścicielki mieszkania żeby się poskarżyć, że w kuchni śmierdzi, że głównie rybą śmierdzi.
  Po pierwsze - coś jej powiem, nie wiem co, ale na spokojnie ją zgnoję, nie będzie się pierwszoroczniak rządził przy mnie - dorosłej Pyrze.
  Po drugie - szukam porady co innego śmierdzącego mogłabym smażyć albo gotować. Kalafior i brokuł mają swoje zapachy, może wątróbka, ktoś już mi polecał żołądki drobiowe chyba, nie wiem, znajdę. Ma śmierdzieć, nie musi smakować. Jeśli będzie capiło zjem to ze smakiem.
  #wojna #pyramarudzi #gotujzwykopem #kuchnia #stancjabaza #niewiemjaktootagowac
  pokaż całość

  odpowiedzi (220)

 • avatar

  Z chińskiego FB, przetłumaczone już... I się dziwić że jest wirus
  #chiny #heheszki

  odpowiedzi (33)