Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Bardzo zabawna historia.
  Matka modelki Klaudii El Dursi będąc zaręczoną z polakiem wyjechała kupić suknie ślubną do Budapesztu ze swoją przyszłą teściową.
  Tam jakichś dwóch ciemnych zaczepiło je na ulicy, więc jak na p0lkę przystało przyszła panna młoda zostawiła teściową i zaczęła się kurwić.
  hahaha boki zrywać (-‸ლ)

  Oglądać od 0:30
  #p0lka #logikarozowychpaskow #zwiazki pokaż całość

  odpowiedzi (161)

 • avatar

  Prezentujemy przedpremierowo pierwszy legalny produkt o tak wysokiej zawartości najistotniejszych kannabinoidów! Zapewne zapytacie, „jak to możliwe, przecież THC jest nielegalne”, w skrócie odpowiemy że, zgodnie ze stanowiskiem GIS dopuszczalna jest obecność THC w produkcie, jeśli wynika to naturalnie z procesu produkcji. A więc po wielu miesiącach badań i setkach godzin konsultacji prawnych nadszedł ten moment i „Green Out” jest nareszcie w sprzedaży! Macie możliwość zakupu jeszcze przed dystrybucją do sklepów stacjonarnych w całej Polsce. Spróbuj i daj się zachwycić! Gwarantujemy 100% satysfakcji, w przeciwnym razie zwrócimy pieniądze!
  Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

  A już teraz na kod „greenout” 15% rabatu na cały asortyment! Dodatkowo dla wszystkich chętnych proponujemy udział w drugim #rozdajo . 3 osoby spośród pulsujących dostaną od nas zupełnie za darmo po butelce „Green Out” ! Losowanie dzis o godzinie 23:00. Zapraszamy do zabawy! A tymczasem gratulujemy wczorajszym wygranym #cbd #thc #wykopjointclub #marihuana

  https://dutchtherapy.pl
  pokaż całość

  odpowiedzi (92)

 • avatar

  #madki #p0lka ლ(ಠ_ಠ ლ)

  odpowiedzi (31)