•  

Mireczki od #programowanie z #korposwiat pracuję se od kilku lat w takiej firmie co urosła przez ten czas motzno i powoli zaczyna się z niej robić #korpo
    Powiedzcie mi tutej czy to jest normalne że jak się robi projekt z inną firmą to nie można iść do typa z tamtej firmy i jak człowiek człowieka się zapytać: Co Ty chcesz? Tylko musi się to odbyć przez Product Managera który zgłosi się do Product Managera z tamtej firmy, który zapyta się kuca z tamtej firmy o to o co ja bym się go chciał zapytać przy okazji przekręcając 10 rzeczy i to jeszcze dopiero jak zorganizują specjalne zebranie bo PM się znają na kontaktach międzyludzkich, planowaniu i robieniu spotkań, ale często są osobami o wiele mniej ogarniętymi technicznie.
    Czy to wszystko musi być takie pokręcone? Ostatnio mi się nie bardzo wiedzie w tym słynnym "życiu" więc aby się odciąć dużo siedziałem w pracy, jestem do przodu z projektami i zrobiła się taka sytuacja że byłoby co robić, ale brakuje wytycznych i gurwa 3 dzień czekam na ustalenia biorąc pieniądze za nic xD
    Przyzwyczajać się i nie być zbyt ambitnym?

#pracbaza #pytaniedoeksperta