•  

Tak sobie dziś w pracy nie miałem zbyt co robić to czekając aż komputery zmielą oglądałem propagandę z ZSRR , USA i PRL z okresu 1940-1980 i zauważyłem kilka bardzo ważnych różnic względem #tvpis

1. Zawsze pokazuj kutasa
    nie wazne że jest taki kadr że 5cm pypeć wygląda jak 40cm naginacz.
    Masz elektrownie jądrową, to jest kadr z elektrownią jądrową.
    Rekordowe duże zbiory w okresie ten rok? cyk traktory z burokami i złote potoki pszenicy.
    Wywaliłeś coś w kosmos? to masz nagarnie ze startu
    Nowy okręt wypływa ze stoczni? to masz ten okręt.
    Nowa Wołga? pokaż jak zapierdala przez błota by lud wiedział pod co trzepać

Tabelki, wizualizacje itd są dla spekulantów.

2.My kontra Oni?
    Proszę bardzo Inżynier Krzychu je bułkę pieczoną przez piekarza Stefana ze zboża wyprodukowanego przez wieś Dziura w Dupie wybudowanie, a dowozi to zespół ....
    i tu w sumie cytat 1944 USA materiał o hucie metalu "Teraz do pieca wrzucamy złom zebrany przez dzieci i gospodynie domowe jako ich czyn w walce z komunistami"
    Ale narody jako takie były pokazane jako działające wspólnie, nie ma niepotrzebnych prac i ludzi.

3.Pozytywnie
    Tu może taki wybór mi trafił, ale zawsze pompa i zależnie od nacji fuck yeah albo za sajus!

4.Edukacja
    Tak kurde, wszystkie materiały opisujące jakieś maszyny i procesy można spokojnie używać w szkole, bo było wyjsąsnione.
    Dodać poranną gimnastykę w TV to już petarda Lud już wie z punktu 1 z czego ma być dumny to tu mu powiesz dlaczego.
    Patrzcie kurde! tak robimy stal plebsy! to jest nasza potęga

Ja może nie umiem ale #tvpis nie robi nic z tych rzeczy w swojej propagandzie.
    #bekazpisu #tvpis #neuropa #4konserwy #historia
    Jak sądzicie mam rację? i czy nawet propaganda była lepsza kiedyś?
    zapraszam do dyskusji

źródło: wykop.pl