Wpis z mikrobloga

@MikolajSobczak1985: zeby nie bylo - nie mam nic do twojej pracy. Ale robienie przez was wszystkich w moim ukochanym miescie wybiegu dla ciemiezonych mnie poprostu #!$%@?. Nieogarnieta Alkoholiczka na czele pol milionowego miasta, co rusz robi akcje by wybic sie do szerszej polityki. zona Adamowicza wybita na smierci meza placze co rusz gdzie sie da, odslaniajac kolejna cos imienia jej meza ktory robil waly jeden za drugim.

Adamowicz byl przestepca odwrocilo
Pobierz Bintang - @MikolajSobczak1985: zeby nie bylo - nie mam nic do twojej pracy. Ale robie...
źródło: comment_ENuO2MPfohJcGDYf1naSr5OSuYfsKVEK.jpg
@Bintang: Masz prawo do swojego zdania. I nawet wzburzenia. Ale może ciut delikatniej w komentarzach i osądach.

A co do zmiany nazwy ul. Dąbrowszczaków to były propozycje np. Rady Dzielnicy Przymorze Wielkie by odcinek między Piastowską, a Jagiellońską nazwać ul. Biały Dwór ale nie było zgody m.in. Pawła Adamowicza i był taki finał jaki był.
@MikolajSobczak1985: Khem khem, zapomniałeś opowiedzieć w pełni jak św Paweł od Developerów odrzucił (jak zresztą zwykle) propozycję aktywistów i rady dzielnicy, i jego zdaniem musiała zostać Dąbrowszczaków. Czemu to zrobił? bo nikt mu w mieście nie będzie mieszał. Gdyby zaakceptował tą zmianę, to było by dawno już załatwione, ale Budyń trzepał na tym kapitał polityczny i budował oblężoną twierdzę, narzędzia mu niezbędne do następnej kadencji.
@qwarqq: jeszcze raz przeczytaj co napisałem w odp. do @Bintang : "A co do zmiany nazwy ul. Dąbrowszczaków to były propozycje np. Rady Dzielnicy Przymorze Wielkie by odcinek między Piastowską, a Jagiellońską nazwać ul. Biały Dwór ale nie było zgody m.in. Pawła Adamowicza i był taki finał jaki był."