Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Raport potwierdza także to, o czym informowało Radio Poznań, że "osoba prowadząca [zajęcia] - mężczyzna występujący jako trans kobieta, celowo prezentuje temat zupełnie niezwiązany z jej innością”. [Mowa tu o Annie Marii Szymkowiak, o której zajęciach z pierwszej pomocy, oprotestowanych przez rodziców, pisaliśmy].

  Niech ktoś z #4konserwy mi to wytłumaczy. Jest sobie trans kobieta, prowadzi w szkołach zajęcia z pierwszej pomocy, no nic nadzwyczajnego, pewnie każdy miał takie zajęcia w szkole. I teraz wkracza Ordo Iuris i w swoim rzekomo miażdżącym raporcie (przynajmniej według radia Poznań) jest oburzone że ona prowadzi zajęcia niezwiązane z jej 'innością'. Co następne, zakaz prowadzenia lekcji matematyki przez lesbijki i gejów? Czy według tej organizacji osoby LGBT powinny mieć zakaz wykonywania zawodów i powinny robić tylko to co jest 'związane' (co to znaczy niby też?) z ich orientacją? A podobno to lewica ma fiksacje na tym punkcie, a to psikus.

  I jeszcze to

  „bezpośredni kontakt z osobą należącą do mniejszości kulturowej – osobą transpłciową, który może przyczynić się do rewizji stereotypowych wiadomości dotyczących osób innych kulturowo – transpłciowych”

  O matko, jeszcze dzieci się dowiedzą że osoby transpłciowe są normalne i są zwykłymi ludźmi jak każdy inny człowiek, co to się stanie, nie będzie można wtedy uprawiać obrzydliwej odczłowieczającej propagandy która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, cały plan katolickich talibów pójdzie w piz du! .

  #neuropa #bekazprawakow #lgbt
  pokaż całość

  odpowiedzi (23)

 • avatar

  Kiedy masz pod ręką 244 świeczki/podgrzewacze, wolny wieczór i nie możesz doczekać się #mirkowyzwanie xd

  Oficjalne odpalenie w czwartek wieczorem ;)
  Zawołam plusujacych pierwszy komentarz, aby pochwalić się efektem :)

  odpowiedzi (50)

 • avatar

  Prowadzić tutaj konto czy #usunkonto?
  Bardzo bym chciała, ale jak wy nie chcecie to zrezygnuje.
  Jeśli jednak byście chcieli to dajcie +

  #atencyjnyrozowypasek to będzie dla mnie znak :*

  #olawgw <—- do obserwowania/czarnolistowania

  #wgw #pupa #nogi #nsfw #bieliznaboners #ponczochy #duzadupa pokaż całość

  odpowiedzi (49)