Wpis z mikrobloga

@Marek1991 a rzeczywiście nawet patrzę już chyba po nowym roku i nowki są w niezłych promocjach, ale jakoś z swą miechy temu to chodziła drożej. Ale nie zmienia to faktu że gra jest wpyte, a jak jeszcze za 4 jawki to niema dyskusji. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Nalew1984: ja nie potrafiłem zdzierżyć przez relację ojciec-syn. Pochodzę z toksycznej rodziny więc źle mi się kojarzy. Podchodziłem do tego tytułu kilka razy, ale po maks godzinie odstawiałem. Wolę takie gierki gdzie postać buduje relacje z obcymi ludźmi czy po prostu przyjaciółmi
@Aedemkun no ale te relacje to takie trochę ciężkie, Kratos raczej nie jest typem miłego tatusia, dopiero pod koniec ta relacja trochę się zacieśnia w sposób widoczny. Ale rozumiem twoją niechęć.
@Nalew1984: fakt, solidna gra, bez framedropów, z ładną grafiką jak na tę generację i zwykłe ps4. Bez zarzutów techicznych - a wbrew pozorom często gry mają problemy, szczególnie te teraz, u schyłku, na starszych wersjach ps4.

Fajny system walki, dobre umiejętności, spoko fabuła z głupimi momentami oczywiście, no ale to w końcu gra o bogach, nielogiczności w #!$%@?ę zawsze będzie

@iAmTS no ja na pierwszej wersji ps4 grałem z mikro dyskiem 512gb i chodziła naprawdę świetnie, pomijając fakt że sama plejka wyła jak odkurzacz przemysłowy, ale takie gry pokazują że kluczem do jakości jest optymalizacja pod kątem urządzenia i przy takich produkcjach widać to jak na dłoni że ze starej czarnuli można jeszcze trochę soczku wycisnąć tzn było można ( ͡º ͜ʖ͡º)