Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Rozdajo klucza Steam do gry Sniper Elite 3. Zaplusuj komentarz. Zostaniesz wylosowany w dniu 19.01.2020 o godzinie 12:00.

  Jakiekolwiek wpisy promujące antyszczepionkowców dyskwalifikują.
  Nie mam cię na czarnej liście.
  Konto utworzone do 17.01.2020
  Te 3 warunki.

  Pokój i dobro!
  #rozdajo #miczkistrimuje

  odpowiedzi (9)

 • avatar

  Mirabelki i Mirki robię #rozdajo. Ja nie noszę biżuterii, więc szkoda żeby leżała w szafie. Wykonana jest ze srebra. Jak zwykle wybiorę wygranego/wygraną spośród plusujących. Jutro o 21 zrobię losowanie.

  Mam nadzieję, że sprawi komuś przyjemność (ʘ‿ʘ)

  Dodaję z telefonu, nie wiem czemu wykop obraca zdjęcie i jak temu zapobiec (obrócenie w przeciwną nie działa).

  odpowiedzi (51)

 • avatar

  Do mojej #pracbaza ostatnio inwestor oddelegował swojego szpiega, ktory ma cośtam ootymalizowac. No i przyszedl taki koles 40+ z kryzysem wieku sredniego, ale jeszcze calkiem energiczny - Rafał niech mu będzie. Ogolnie Rafał równy gość - chodzimy czasami na obiad albo kawe. Ale Rafal ma jedna slabosc - slabosc do młodych ładych lasek (sam ma zone i dziecko). No i pod pretekstem tych optymalizacji wyciaga te plodne Julki co sa jeszcze na studiach i pracuja na pol etatu i niby rozmawia z nimi czym sie zajmuja i jak efektywnie robia to co robią. Napina sie przy tych rozmowach doslownie jak Johnny Bravo. Tutaj trzeba wspomniec, ze poszla fama, ze Rafał robi notatki i będzie zwalniał niedlugo niepotrzebnych ludzi. Oczywiscie powiedzialem mu o tym i sobie z niego cisne, ze bedzie jak Clooney.
  No i ostatnio jakos tak wyszlo, ze bylismy na kawie ja, Rafal i taka jedna moja mlodziutka kolezanka z pracy. No i w pewnym momencie Rafal, wiedzac jaka opinia o nim krąży dla zartow mowi: „Iza, w sumie to fajna z ciebie dziewczyna, ale będziemy musieli cię wyjebać”. Na co zszokowana Iza wypala: „No dobrze, ale w ilu”.
  Kurtyna.
  #coolstory #pracbaza #rozowykorposwiat #logikarozowychpaskow #rozowepaski
  pokaż całość

  odpowiedzi (15)