Gorące dyskusje ostatnie 12h

Rok spędzony na codziennym podłączaniu żywienia, gdzie każdy zbędny ruch groził wprowadzeniem bakterii wprost do serca. Rok spania tak, żeby słyszeć w każdy ruch, bo młody mógł się zakręcić w kabel od żywienia, urwać go i zamiast się pożywiać, to krwawić po cichu (pic.rel. w komentarzu). Rok zmuszania do jedzenia, pilnowania, żeby nie wyrwał cewnika, codziennego ważenia, i praktycznie braku wolnych wieczorów, bo przy każdym ruchu biegło się sprawdzać, czy nic nie uszkodził.

I po roku w końcu koniec, jelita zregenerowały się na tyle, że radzi sobie bez żywienia. Mirko #pijzemnokompot a ja idę szukać whiskey godnego takiej okazji ( ͡º ͜ʖ͡º)

#dzieci #zdrowie
    pokaż całość

odpowiedzi (147)

I cyk żona w drugiej ciąży
    Luz - mamy jedną córkę, wiemy czego się spodziewać
    I cyk info z wczoraj - BLIŹNIAKI
    I cyk znowu stres jak przed pierszym dzieckiem...
    Troche #zalesie
    #dzieci #ciaza

odpowiedzi (102)

Mircy co się u mnie w #pracbaza odjaniepawliło to ja nawet nie kurwa xD Pracowała u nas laska, która zgodziła się na odbywanie na początku bezpłatnego stażu. W tamtym tygodniu poszła do bossa i powiedziała, że w związku z tym, że pracuje tu już prawie pół roku, to chciałaby mieć umowę i wynagrodzenie.
    I teraz najlepsze xD szef stwierdził jak to jakiś śmieć śmie śmieć prosić go o płacenie P E N S J I i posiadanie U M O W Y xD
    Ok, on jest pracodawcą, on decyduje kogo zwolni. Ale to w jaki sposób to zrobił - napisał lasce list, tak kuźwa LIST, gdzie dziękuję za współpracę i kazał go wręcz jej w poniedziałek, gdy go nie będzie. Dodam, że nasz szef ma prawie 60 lat (a jak widać na przykładzie powyższego opisu zachowuje się jakby miał 6 lat). Laska odeszła wczoraj z łzami w oczach.
    Od grudnia szukam nowej pracy, dzień kiedy stąd odejdę będzie jednym ze szczęśliwszych.
    #pracbaza #zalesie #januszebiznesu #bekazpodludzi
    pokaż całość

odpowiedzi (72)