Wpis z mikrobloga

[Кононовичь]: Меценасє! Нибембенє! Нижарлаку! З Пясечна! Там, тылько сѫ курвы! Там сѫ тылько до єбаня! Так, як... Ту сєди твуй чловєк! Ктуры мысли тылько о пиздёшках!
[Маёр]: Замкний тѫ дупѧ, курва!
[Кононовичь]: Ктуры разем з тобѫ хце єбать бабы, тылько!
[Маёр]: Твуй канал повинєн быть скасованы давно юж! За такє, курва, цо ты одпєрдаляшь!
[Кононовичь]: Дѩкуѩ Тобє, до Маёра, же написалесь, же у мнє бѧбен и же я жрѧ! А чи ты сѩ займялесь... займєшь сѧ, же он наркотыки вѫха?!
[Маёр]: Та... Сра, нє вѫха!
[Кононовичь]: Же он вѫха розпущалники, травкѧ и так далєй?
[Маёр]: О, травкѧ, вшистко, курва... Я ниц нє вѫхам.
[Кононовичь]: Займий сѩ Меценаску тым, бо як нє, бѧдєшь спєрдолёны зе становиска — и то прѧдко! Я вєм кто єст... (кашель) Кто презесем...
[Маёр]: О, досталем власнє... Бѧдє по-поробёне...
[Кононовичь]: Кто презесем єст цалых меценасув в Варшавє! Я скєруѩ тен... Зробѩ ксеро; и скєруѩ до презеса, тераз.
[Маёр]: То собє руб, курва, псє...
[Кононовичь]: Скєруѩ! И бѧдє по Тобє Меценаску Нибембенє! Засраны Ты! Тылько о типках мыслишь?! А як справы провадишь, лапувки бєрєшь? Илє лапувек взѭлесь, Меценаску засраны?!
[Маёр]: Цо ты вєшь, курва, хую?
[Кононовичь]: Дѩкуѩ!

[Кононовичь]: А то... Хтялбым долѫчить таки листик, жебы вы оценили Меценаса з Варшавы — варъята, дурнего, псыхичнє хорего. Ото листик — єден:

Дроги Маёрє! З тей строны Меценас. То пачка для Пана и для Шрека, а нє тылько для Шрека. Поздравя Пана цала Варшава и Намѩтна Гося, ктурей аж сѩ типка спотила на мысль о паньским жѫдлє...

[Маёр]: Ты цянкєм, курва, сѩ хцешь отруть! То мѫдры єстесь...

[Кононовичь]: Други:

...Варшавы. Поздровєня для Марка К., Ёанны Л. и вшистких божих дюпли. пс. Шрек нєх тылє нє жре, бо му тен бѧбен выпєрдоли в повєтрє. Папа!

И трєтя полувка:

божим, Нє мялем кєды зробить закупув, алє обєцуѩ выслать вѩцей дарув божих для Пана. Єст Пан идолєм цалей...

И єще єден... Хтялем повєдєть; шановне паньство! Направдѧ, везмѧ сѩ за меценасув остро! Такє, до мнє листики, и до Маёра писать нє бѧдѫ! Жебы мнє бѧбен пѧкл?! Нєх єму пѧкнє морда! Нєх єму хуй пѧкнє! Од пєрдолєня баб! Курвув! Ыыы... (кашель) Ктуре спро... (кашель) спроваѕа... (кашель) спроваѕа собє ...ыыы... нєвядомо скѫд. Простытутки нєх пѧкнѫ єму!

[Маёр]: Ты нигды кобєты нє мялесь в житю!
#kononowicz #patostreamy
  • 20
@Bananowy_Zul: Ciekawe zastosowanie nieużywanych już jusów. Co ciekawe w czasach zaborów w zaborze rosyjskim były próby wprowadzenia cyrylicy polskiej. Tam były inne odpowiedniki polskich znaków.