Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Bardzo zabawna historia.
  Matka modelki Klaudii El Dursi będąc zaręczoną z polakiem wyjechała kupić suknie ślubną do Budapesztu ze swoją przyszłą teściową.
  Tam jakichś dwóch ciemnych zaczepiło je na ulicy, więc jak na p0lkę przystało przyszła panna młoda zostawiła teściową i zaczęła się kurwić.
  hahaha boki zrywać (-‸ლ)

  Oglądać od 0:30
  #p0lka #logikarozowychpaskow #zwiazki pokaż całość

  odpowiedzi (155)

 • avatar

  Zastanawiasz sie dlaczego jeszcze nie przyszło Ci stypendium? Ministerstwo nie ma środków do wypłacenia na stypendia rekotorskie oraz socjalne dla studenciaków. Jak tam ten budżet bez deficytu!? XD

  Bynajmniej na bombelki dały xDDDD

  #studbaza #pis #bekazpisu

  odpowiedzi (107)

 • avatar

  Prezentujemy przedpremierowo pierwszy legalny produkt o tak wysokiej zawartości najistotniejszych kannabinoidów! Zapewne zapytacie, „jak to możliwe, przecież THC jest nielegalne”, w skrócie odpowiemy że, zgodnie ze stanowiskiem GIS dopuszczalna jest obecność THC w produkcie, jeśli wynika to naturalnie z procesu produkcji. A więc po wielu miesiącach badań i setkach godzin konsultacji prawnych nadszedł ten moment i „Green Out” jest nareszcie w sprzedaży! Macie możliwość zakupu jeszcze przed dystrybucją do sklepów stacjonarnych w całej Polsce. Spróbuj i daj się zachwycić! Gwarantujemy 100% satysfakcji, w przeciwnym razie zwrócimy pieniądze!
  Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

  A już teraz na kod „greenout” 15% rabatu na cały asortyment! Dodatkowo dla wszystkich chętnych proponujemy udział w drugim #rozdajo . 3 osoby spośród pulsujących dostaną od nas zupełnie za darmo po butelce „Green Out” ! Losowanie dzis o godzinie 23:00. Zapraszamy do zabawy! A tymczasem gratulujemy wczorajszym wygranym #cbd #thc #wykopjointclub #marihuana

  https://dutchtherapy.pl
  pokaż całość

  odpowiedzi (88)