•  

Kurwa jak widzę tych młodych z tymi epapierosami to mam ochotę wziąć pile łańcuchową i porozpierdalać ich (ze względów prawnych to tylko żart). Normalnie typek półtora metra wzrostu, z kolorowym plecaczkiem pumy czy innego adidasa z jakimś kolorowym błyszczącym gównem w ręce na przystanku i puszcza jakieś chmury z mordy które pachnią jak odświeżacz do muszli klozetowej stoi z kolegami i tylko patrzy czy w tej toyocie Auris czy innym fordzie puma nie jedzie nauczycielka od biolki bo będzie przypau aaa. Ostatnio idę przez miasto i mijam lokalny sklep tzv VapeShop i skąd poznałem że ten obskurny lokal specjalizuje się akurat w tej branży? Bo kurwa grupka 4 gówniarzy stoi i patrzy aż ich alfa 18 letni ziomek nie wyjdzie z jakimiś liquidiami czy inną grzałką (centymetr blachy za 25 zł) za hajs który matka miała dać na bułkę do szkoły. Mam taką wiedzę bo mam młodsza siostrę która znajduje się w samym środku jednego z tych gownosrodowisk. Młodzi jarają się jakimiś profesjonalnymi vaperami z insta, którzy krzywią mordy jak Sasha przed orgazmem puszczając dym z mordy, uczą się robić jakieś koleczka śmieszne wyglądając jakby ciągnęli niewidzialna knage.
    Oczywiście całe towarzystwo wygląda jak stado przedszkolaków i muszą się każdemu kurwa pochwalić co oni za nowego Ajdzasta czy innego Smoka nie mają. Szkoda że każdy ma to w dupie , łącznie z ich patologicznymi starymi
    #bekazpodludzi #patologiazewsi #epapierosy