•  

Kurwa jak widzę tych młodych z tymi epapierosami to mam ochotę wziąć pile łańcuchową i porozpierdalać ich (ze względów prawnych to tylko żart). Normalnie typek półtora metra wzrostu, z kolorowym plecaczkiem pumy czy innego adidasa z jakimś kolorowym błyszczącym gównem w ręce na przystanku i puszcza jakieś chmury z mordy które pachnią jak odświeżacz do muszli klozetowej stoi z kolegami i tylko patrzy czy w tej toyocie Auris czy innym fordzie puma nie jedzie nauczycielka od biolki bo będzie przypau aaa. Ostatnio idę przez miasto i mijam lokalny sklep tzv VapeShop i skąd poznałem że ten obskurny lokal specjalizuje się akurat w tej branży? Bo kurwa grupka 4 gówniarzy stoi i patrzy aż ich alfa 18 letni ziomek nie wyjdzie z jakimiś liquidiami czy inną grzałką (centymetr blachy za 25 zł) za hajs który matka miała dać na bułkę do szkoły. Mam taką wiedzę bo mam młodsza siostrę która znajduje się w samym środku jednego z tych gownosrodowisk. Młodzi jarają się jakimiś profesjonalnymi vaperami z insta, którzy krzywią mordy jak Sasha przed orgazmem puszczając dym z mordy, uczą się robić jakieś koleczka śmieszne wyglądając jakby ciągnęli niewidzialna knage.
    Oczywiście całe towarzystwo wygląda jak stado przedszkolaków i muszą się każdemu kurwa pochwalić co oni za nowego Ajdzasta czy innego Smoka nie mają. Szkoda że każdy ma to w dupie , łącznie z ich patologicznymi starymi
    #bekazpodludzi #patologiazewsi #epapierosy

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki potrzebuje waszej pomocy. W dniu 26.12.2019 wracałem autem z świąt z moją narzeczoną i dwa kilometry od domu uderzył we mnie samochód (na zdjęciu). Szczegóły są nie ważne. Ważne jest to że 4 osoby z auta sprawcy uciekły pieszo z miejsca zdarzenia zanim zdążyłem wyjść z samochodu. Całą sytuację widział patrol policji. W samochodzie sprawcy znaleziono dokumenty, umowę kupna samochodu oraz narkotyki. Od policji dostałem tylko numer notatki służbowej i zgłosiłem szkodę w mojej firmie ubezpieczeniowej. Dwa razy byłem już na policji jako świadek lecz dalej nie mają sprawcy. Firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić pieniędzy za samochód (szkoda całkowita) bez przyznania się sprawcy chociaż mają notatkę policyjną że taka kolizja miała miejsce. Miał ktoś podobny problem? Moim zdaniem sprawca kolizji już jest za granicą. Czy to oznacza, że nie dostanę pieniędzy?
    #pomocy #motoryzacja #wypadek #policja
    pokaż całość

odpowiedzi (48)

Kto pamięta, jak mirkowi przypalił się kot? Piękny to był post, nie zapomnę go nigdy XD.
    #heheszki #koty #byloaledobre

odpowiedzi (33)

• odpowiedzi (60)