Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #iphone #android
  Pamiętacie jak wszyscy się śmiali ze w mailach iOS jest dopisek o wysłaniu z iPhone’a?

  Co drugie zdjęcie na wypoku ma znak wodny xiaomi XD

  odpowiedzi (21)

 • avatar

  Rosyjskie trole tak sie rozpedziły w tej internetowej akcji skierowanej do Polaków, ze jeden w ciagu dwóch minut wrzucił trzy wpisy o 3 różnych dziadkach wyzwalajacych Polskę.

  Znalezisko sprzed paru dni o akcji Rosjan (jakby ktoś nie wiedział o co chodzi) klik

  #rosyjskiemediaopolsce #ruskapropaganda #rosja #historia #heheszki
  pokaż całość

  odpowiedzi (13)

 • avatar

  Człowiek zapierdala po 13 godzin dziennie w pracy żeby wykarmić rodzinę i musi płacić 2 tysiące za mieszkanie, ledwo wiąże koniec z końcem i musi brać jeszcze nadgodziny żeby nie skończyć pod mostem, a jakiś dzieciak z wykopu zarabia 8 tysięcy złotych bo je słodycze i tutaj to wrzuca popełniając przy okazji mase błędów ortograficznych, bo to niby jest zabawne..Brak mi słów.

  Ludzie łączą studia z pracą oraz nauką, żeby kiedyś móc żyć jak człowiek, a Morawiecki i tak zajebie ci 30% wypłaty, najebie akcyz i innego gówna, a ty biedny polaczku pracuj byś mógł ledwo przeżyć kolejny miesiąc. Ludzie oddają ze swoich płac więcej niż zarabia patologia pobierająca 500+. W taki sposób nic się w tym kraju nie zmieni.

  Ale zaraz się zleca wielcy wykopowi bogacze i wszelkiej maści eksperci ze było pracować, dłużej, uczyć się i tak dalej - takie pierdolenie, żeby w tym kraju się dorobić trzeba mieć albo wielkie plecy, albo kraść i kombinować jak ten krętacz phaxi. A zwykły człowiek pracujący za średnią krajową, który chce uczciwie zarobić jest jebany z każdej strony. Kraj z gówna i kartonu.

  I wy jeszcze wykopy toczycie tą kule ulepioną z gówna i potem się dziwicie, że jest jak jest i nic się w tym kraju nie zmienia....

  #zarobki #zalesie #polska #praca #studia #podatki #ekonomia
  pokaż całość

  odpowiedzi (59)