•  

  Mój dom murem podzielony...

  SDRP zarzuca TVP, TV Republika i Radiu Szczecin nagonkę na Tomasza Grodzkiego. CMWP: jest wręcz przeciwnie

  Prezydium zarządu głównego Stowarzyszenia Dziennikarzy RP w oświadczeniu zaprotestowało przeciw „medialnej nagonce” na marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego. - Nie ma nagonki, wręcz przeciwnie: trwa wyjaśnianie przez dziennikarzy trudnej sprawy - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Jolanta Hajdasz, szefowa Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP.

  Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/sdrp-zarzuca-tvp-tv-republika-i-radiu-szczecin-nagonke-na-tomasza-grodzkiego-cmwp-jest-wrecz-przeciwnie

  #neuropa #polityka #media #bekazpisu #bekazprawakow #tysiacurojenniezaleznychmediow #tysiacurojenrezimowychmediow #tvpis

  •  

   @Goofas jakiego rodzaju jest pisuorem?

  •  

   jakiego rodzaju jest pisuorem?

   @zwora: SPD to kolejne medialne wsparcie PiS, niegdyś bardziej niezależne ale od czasu gdy Skowroński jest na jego czele to już bardzo mile wspiera PiS - w sytuacjach, gdy jest nagonka w sprawie mediów to zawsze jakoś tłumaczą PiS.

   CMWP to działa przy SPD.

   A o Hajdasz pisałęm tutaj:

   Agata Ławniczak

   Szczegółowych informacji też w tym przypadku ciężko szukać, ale to co znalazłem już samo w sobie jest ciekawe : W latach 2007-2009 była jedną z osób kierujących TVP Poznan. W audycie wyszło mnóstwo nieprawidłowości – przede wszystkim kolesiarstwo, mobbing i nepotyzm. Następnie przeszła na L4 krótko po zwolnieniu Jolanty Hajdasz - o której będzie później - i przekładała non stop nowe zwolnienia by w końcu listopadzie 2009 powróciła po urlopie chorobowym do TVP Poznań tylko po to by wybrać się ... na urlop. Krótko po tym została zwolniona, chyba. Przynajmniej była na liście do zwolnienia w związku z nagłosnioną sprawą przez pracowników. Mało tego. W Lipcu 2015 prawa strona dziennikarstwa ponownie zawrzała w związku ze zwolnieniem Ławniczak z Leasing Team. Powód? Ponownie stronniczość czy manipulacje? Nieeee, Agacie Ławniczak przedstawiono zastrzeżenia co do systemu pracy i funkcjonowania w strukturach LeasingTeam. - Z żalem stwierdzamy, że te zasady w sposób notoryczny są przez panią Ławniczak łamane.

   Jolanta Hajdasz

   Jeżeli chodzi o panią Jolantę, to sprawa pdoobna jak z Panią Ławniczak. W Lutym 2009 rozstała się z TVP Poznan. Kiedy zaczęła pracę ? Na pewno przed 2007. To właśnie pod jej rządami pozwalano sobie na zatrudnianie znajomych i członków rodziny Pani Ławniczak.

Gorące dyskusje ostatnie 12h