Wpis z mikrobloga

@MKULTRA:

1. prawaki wyzywają cię od Żydów
2. stwierdzasz luz, nie obraża mnie to, nawet będę się tym chwalił
3. prawaki zarzucają ci rasizm

To swoją drogą ten sam mechanizm, co zarzucanie paradom równości "Gay Pride". Ludzie obrażają cię za to, kim jesteś, więc żeby im pokazać, że masz ich w nosie - zaczynasz się z tym obnosić. Wtedy stwierdzają, że ich dyskryminujesz :)

Konserwatyzm to jest choroba...
@tell_me_more: po pierwsze nie jestem konserwatystą. Po drugie, to że ktoś Cię od czegoś wyzywa nie upoważnia was do używania argumentacji nazistowskiej propagandy w "żartach". Wszyscy jesteście sierotami po korwinie i widać w większości nadal siedzi mały berkowicz.
@MKULTRA: nazistowskiej?

Może się z czarnych pośmiejemy się, że sprzedają narkotyki i nie znają ojców?


Pół wykopu to robi regularnie. Dlatego m.in. śmianie się z białych i czarnych to nie jest to samo. Jeśli wspierasz dyskryminowaną grupę i nabijasz się z dyskryminującej większości to nijak się ma do nabijania się z mniejszości razem z tłumem.

Jeśli tego nie rozumiesz, to nic nie poradzę.
@MKULTRA: Ej, ale wiesz że świat nie składa się ze snołflejków i ludzie generalnie mają do siebie dystans? XD Swego czasu pracowałem z wieloma Żydami i żarty typu "znowu chcesz mnie oszukać Żydzie" albo "znowu chcesz mnie okraść Polaczku" są na porządku dziennym i nikogo to nie uraża bo nie mają kija w dupie jak ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

używacie antysemickich stereotypów w żartach


Przecież Żydzi
Kozajsza - @MKULTRA: Ej, ale wiesz że świat nie składa się ze snołflejków i ludzie ge...