Wpis z mikrobloga

Tymczasem na głównej wykopu

Jeden wybuch superwulkanu w historii ziemi emitował tyle gazów cieplarnianych co energie konsumowana przez całą współczesną cywilizację przez lata. Nie wspominając o aktywności wulkanów oceanicznych.

Nie istnieje żaden dowód naukowy na to, że przyczyną ocieplenia klimatu jest działalność ludzka.


https://www.wykop.pl/link/5294493/#comment-72493351

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #shitwykopsays #globalneocieplenie
źródło: comment_DPSsltvzc0D4C7KfeSjY29506i4y9idk.gif
  • 6
@prawa_reka_sorosa
@Precypitat na szczęście mamy teraz ogromną dostępność do rzetelnych źródeł, które pozwalają dementować takie bzdury.
W gimnazjum mój nauczyciel chemii (gdzie nauczyciel był traktowany przeze mnie jak autorytet) sam nam takie rzeczy wciskał.
Trochę to smutne, bo przez jakiś czas powtarzałam jego (całkiem dobrze brzmiące) argumenty w kłótniach o emisję CO2 i globalne ocieplenie.
W gimnazjum mój nauczyciel chemii (gdzie nauczyciel był traktowany przeze mnie jak autorytet) sam nam takie rzeczy wciskał.


@paprykarzszczecinski: Przebijam.
Na studiach miałem wykładowcę, który powtarzał te brednie o wulkanach mniej więcej na co drugim wykładzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gościu miał tytuł doktora i profesora uczelnianego, i wszystko to na wydziale fizyki jednej z lepszych uczelni w kraju.