Wpis z mikrobloga

Wystalkowałem instagramy paru rówieśników z którymi chodziłem do szkoły i się załamałem. Jestem najgorszy z nich wszystkich, największe (jak wtedy sądziłem) przegrywy mają za sobą chociaż jeden związek, jakieś wakacje cokolwiek. Nigdy nie byłem na wakacjach, na wakacjach chodziłem do pracy żeby odciążyć rodziców chociaż trochę, teraz wegetuję dzień za dniem przed komputerem jak najgorszy śmieć, czuję się taki niepotrzebny...ehhh, życie jest bardzo niesprawiedliwe. Każdy wygląda normalnie, przeglądając profile czułem się jakbym żył na innym świecie, fajne samochody, piękne dziewczyny, laski posiadające facetów wyglądających jak greccy Bogowie, jestem najgorszy, straciłem chęć na wszystko.
Nie jest kolorowo, trzymajcie się na tym przegrywie mocnym chwytem. Byłem i jestem sam. Nie nadaję się do niczego.
#przegryw #depresja ##!$%@?
POKEMON1 - Wystalkowałem instagramy paru rówieśników z którymi chodziłem do szkoły i ...

źródło: comment_xmerS4IG7kjTTMeExa0wTVkp9LI7YjaO.jpg

Pobierz
  • 31
@girabaldi: Hmm, stosunkowo trudne pytanie, bezpośrednio nie byłem, może trochę, ale w szkole raczej byłem z tych którzy śmiali się najgłośniej, później mi jakiś bezpiecznik padł we łbie i wszystko się rozsypało jak domek z kart :)