Wpis z mikrobloga

Polecam odejść od fify na dobre. Kiedys w fifie 13 było mniej kart specjalnych i w zasadzie zwykłe karty pozwalały czarpać radość z rozgrywki. Odpuściłem fife dwa lata temu i jestem mega zadowolony. Ta gra to już jest dosłownie maszyna hazardowa i to taka która tylko niszczy nerwy i u tych słabszych nawet stan portfela. Fifa to czysty pay to win i na dodatek straszne drogi. Ciągła presja zdowywania lepszych kart oraz rywalizacji przy takich serwerach to szybka droga do nerwów. Gram teraz w jakie chce gry i kiedy chce. Kiedyś miałem poczucie że jeśli gram w inne gry to w fifie inni czynią w tym czasie podtępy. Fut ma sens gdyby były paczki tylko za nagrody i do kupienia za coinsy. Gra jest totalnie zepsuta i uzależnia jak mało która. Zdrowie jest ważniejsze! Pozdrawiam
#fut #fifa20 #gry
  • 8
@PolakAteistaMocnyII: moim zdaniem do stycznia 2019 bylo wszystko w porzadku, a Future Starsy to juz byl jakby efekt nowej polityki: mnostwo SBC, tresci live, luzny stosunek przy przyznawaniu kart specjalnych wzgledem realnego futbolu. Fifa 20 to juz swiat, w ktorym w styczniu uzytecznych jest ledwie 15-20 kart sposrod zwyklych kart pilkarzy i to totalnie nie ma sensu.

Nawet nie chodzi o hazard, choc fut pochlania mnostwo uwagi, ale chodzi o to,
@PolakAteistaMocnyII: odszedłem po 18sce i powiem szczerze ze jestem szczeliwszym człowiekiem. W futa gra się cały czas, często jest to jedyna gra, żyjesz tradingiem, nowymi kartami i samymi meczami. jak zostawiasz to wszystko to masz kupę czasu na inne bezsensowne rzeczy, co jest dobre. Mniej nerwów, że zainwestowałeś w jakąś karte specjalną i po 2 dniach dostanie lepszą wersję bez żadnego powodu. Nawet w 15sce jeszcze taki nif Hazard był super
@Veyn: co na to powiem, że nic się nie zmieniło i jest jeszcze gorzej :D Jeśli składy z 2-4 legendami uważasz za przeciętne to pięknie potwierdza to co pisałem.
@alverini: ogolnie teraz sa mocne sklady, jest obsesja perfekcji wsrod graczy. Dybala 1 grudnia kosztowal 42,5k a w fifie18 na tym etapie kosztowal 315k, po prostu jest tyle kart specjalnych wydawanych ze nawet taki dybala od fify19 sie niezbyt nadaje do grania