Wpis z mikrobloga

Polska ma wiele atrakcji, czemu tak słabo je promujemy. Spójrzcie na najciekawsze miejsca koło Warszawy związane z Fryderykiem Chopinem. Są muzea, dworki, kościół wyglądający jak zamek czy piękna lipowa aleja. Warto to pokazywać. Czemu często jest tak, że zagraniczni goście chwalą nasz kraj, a my nie doceniamy jego piękna?

Pomóżcie to zmienić - prośba o wykop https://www.wykop.pl/link/5295917/chopin-na-mazowszu-5-najciekawszych-miejsc-na-weekend/

#polska #mazowieckie #warszawa #podrozujzwykopem #podroze #chopin #muzyka #atrakcyjnapolska #turystyka #historia #ciekawostki #zainteresowania #ciekawemiejsca
PrzekraczajacGranice - Polska ma wiele atrakcji, czemu tak słabo je promujemy. Spójrz...

źródło: comment_kHyAuvM7eKKr79NsvIUNQCDtfnUiJyXT.jpg

Pobierz
  • 37
@PrzekraczajacGranice: Praktycznie każda gmina ma do zaoferowania coś pięknego i wyjątkowego ale pieniądze przeznaczone na POT( polska organizacja turystyczna) są rozporzadzane w zły sposób, przeznaczone głównie dla dużych miast lub są po prostu bardzo małe.
@PrzekraczajacGranice: Ja jestem z Pomorza doskonale znam atrakcje mojego regionu, w internecie jest pełno filmików promujących mój region które zostały stworzone na zlecenie regionalnych i lokalnych organizacji turystycznych, najbardziej znanym filmikiem jest film gdańskiej organizacji turystycznej który ma na celu promowanie trój miasta wśród poszczególnych grup Szwedów takich jak grupy znajomych, rodziny z dziećmi czy wśród emerytów.
@PrzekraczajacGranice: zachodnie pomorze, jest trochę atrakcji, nie mówię, że nie ma, na warmię kawałek jest a nie zawsze jest czas. w większości przypadków wolę kaszuby. o ile kiedyś to był problem by się poruszać od koszalina gdziekolwiek, teraz pewnie więcej będę pokazywał po otwarciu s6. bo i szczecin stał się bardziej dostępny jak i miejsca w koło niego. też musisz wiedzieć, że ze znajomymi raczej wolimy dzicz niż zwiedzanie muzeów w