Wpis z mikrobloga

@Cheeseburgg: Tak na szybko co mi przychodzi do głowy to możesz to łatwo ogarnąć na Revolucie. Tam jest możliwość kupowania/sprzedawania akcji giełdowych. Podpinasz tylko kartę z Millennium pod Revo i tyle.
@Cheeseburgg: Millenium konto mam ale maklera i tak wole w mBank nawet nie wiem czy millenium ma xd
No i revolut fajnie wygodnie ale tam polskich spółek nie uświadczysz więc jak koniecznie musisz cdp to jakis makler online w banku i będzie git.
@dawid110d: Revolut to gówno i parabank, nie polecam do jakiejkolwiek poważniejszej zabawy giełdą. Nawet nie wiem czy są regulowani i czy gwarantują depozyty oraz zy mają prawdziwe akcje, czy kontrakty na akcje.
Revolut to gówno


@Budo: Najpierw mówisz, że Revolut to gówno, a potem sam się przyznajesz, że nic nie wiesz. Standardowe nie znam się, ale wypowiem się ( ͡º ͜ʖ͡º)
@dawid110d: Nie wiem, bo nikt nie wie. Ostatnio wypowiadali się nawet uzytkownicy i sami nie wiedzieli, czy kupują akcje, czy kontrakty. A Ty wiesz? xD
Regulamin jest zagmatwany i ogólnie ine ufałbym revolutowi. Inwestycje to Twoje pieniądze, które wydajesz za pośrednictwem maklera. Jak cię makler w wała zrobi, to nawet się nie ogarniesz (vide moje własne xtb chociażby :P). Na polskiej stronie revoluta nie ma informacji związanych z akcjami, albo są
@Budo: Czy w ogóle czytasz co ja piszę? Odniosłem się do tego, że TAKA opcja istnieje na Revolucie. Nie kazałem jej od razu wpłacać miliona na akcje w tym jak to ująłeś "parabanku"... Koniec tematu
@dawid110d: Oczywiście, że czytam. Napisałeś, że można tam kupić akcje, a jak zapytałem precyzyjnie akcje, czy kontrakty na akcje, to yyyyy nie wiem. Zarzuciłeś mi brak pojęcia, a wychodzi, że Ty nie wiesz o czym piszesz. Inwestujesz w ogóle? Czemu nie doradziłeś swojego maklera, albo jednego z wiodących na rynku?