Wpis z mikrobloga

Robiłem wczoraj w 4 lidze ikon spawy. Nie mam piłkarzy z ligi francuskiej więc mój skład otrzymał ocenę 78. Oczywiście wpuszczałem po starcie Sona 87, Mane 89, Silve 91. Na obronie Kimpembe, jakiś silver, Rafael i Ferdinand a na bramce jakiś placek 82

Aż mi szkoda było moich rywali, którzy grali swoim Prime składem o ocenie 88+. Ich Neymary, Ronaldo, Messi, Kylian pudłowali z dobrych pozycji, mój bramkarz bronił nawet lepiej jak Ter Stegen, podania czasami proste nie dochodziły.

Moi oczywiście bardzo skutecznie, mój Sanson 82 szczupakiem z główki wpakował w samo okienko(mi główki prawie nie wchodzą), Mane był w 100 skuteczny.

PIĘKNA JEST TA GRA!!!!

#fut
  • 7
@gosolution: Ja odnoszę wrażenie, że przy swapach te drużyny mają jakiegoś boosta (ewentualnie handicap na naszą stronę co kilka meczy jest tak ogromny, że nie ma znaczenia czym gramy). W swapie z francuskiej ligi, moich dwóch obrońców z PSG było po prostu wszędzie (oczywiście nie żadne Silvy i Marquinhosy - tylko Diallo i Kehrer).
@gosolution: a i jeszcze jedno. Szybko miałem skład warty 5mln bo miałem na początku super trafy, myślałem że kompletnie nie umiem grać w tą edycje ale problem rozwiązał się jak sprzedałem monety i zacząłem grać dużo słabszym składem.

W sumie nadal nie umiem, ale pewnie gra mi pomaga.

Pamiętam, jak zaczynałem grać to czytałem tag i mówię, ale te wykopki mają teorie spiskowe. Teraz już, wiem że to nie są teorie