Wpis z mikrobloga

Zamówiłem w ramach testów paczkę z Aliexpress do paczkomatu. Paczkomat przy budynku użyteczności publicznej, ale to bez różnicy, prawda?

Dzisiaj miałem telefon, kim jestem i co mam wspólnego z urzędem, bo jest dla mnie "jakaś paczka z Japonii" (jakiej Japonii? Ale chyba chodziło o chińskie znaczki).

Odebrałem sobie paczkę w portierni, ale generalnie trochę niesmak - Paczkomat ma taki sam adres jak adres budynku, ale przecież nie o to chodziło. Wybrałem opcję dostawy do paczkomatu.

Jakbym wybrał Paczkomat przy markecie to w ogóle by nie dotarła do mnie? W ogóle chyba do tego urzędu przyniósł to listonosz, a poczta chyba nic za tę usługę nie dostała - ale pewnie taniej już dostarczyć, niż odsyłać.

Nie polecam a szkoda - myślałem, że w końcu się uwolnię od listonosza, a tak mam poczucie, że paczka dotarła szczęśliwym przypadkiem.

#aliexpress #tracking #paczkomaty
  • 14
@starypijany123: @no_names: @wypokowy_expert: @starypijany123: @MichalQ20: może macie rację, że to wina konkretnie tego chińczyka - ale skoro tak się zdarza, to znaczy, że może oni tego nie ogarniają/nie umieją zrobić?

Dla mnie to była całkowita porażka. Plus przesyłka ma inny numer niż zwykle by miała - ciąg 24 cyfr, standardowe listy mają krótsze numery, a paczki dodatkowo oznaczenia kraju wysyłki - to była paczka.

Mógłby mi ktoś