Wpis z mikrobloga

#zwiazek #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski warto się pchać znowu w związek bo ex nadal chce powrotu i jej bardzo „zależy” na mnie, dodam ze przez jej głupoty pisanie z chłopakami z którymi kręciła wcześniej przed naszym związkiem, spotkanie się z „znienawidzonym” ex żeby porozmawiać i kłamanie i to mocne kłamanie bo nie wszystko mi mówiła np co naprawdę robiła jak się spotkała z ex dopiero jak ja się dowiedziałem to się przyznawała ale nadal i tak brnęła w okropne kłamstwa ze to nie prawda itp itd, rozeszliśmy się i ona kilka dni później wyładowało w łóżku z tym „okropnym” ex z którym straciła tylko czas i jeszcze mówiła ze jak to robila z nim (oczywiście kłamała do samego początku aż sam ja nie przycisnąłem ze tak było naprawdę i pękło w niej to na spotkaniu i się przyznała) to o mnie ciagle myślała i ze nic do niego nie czuje i chce znowu żeby nam się ułożyło i jej bardzo na mnie zależy, dodam ze jego usunęła wszędzie gdzie się da i jedna rzecz która on mówił ze z nią robil i ona nie przyznała się do tego akurat bo nie wiem czy to prawda czy nie ale ten ex rozgaduje wszystko znajomym co z nią robił jeszcze (seks do którego się nie przyznała i mówi ze to kłamstwo) ale dziwne ze ona sobie nic z tego nie robi ze jej taka opinie wystawia skoro jak sama mówiła ze to „kłamstwo” ze nic takiego nie było, warte to zachodu nadal panowie i panie? Dodam ze na tym spotkaniu gdzie coś robili to miało być ich tajemnica ale mi kolega exa tego powiedział ze się spotkali i nagle go znienawidzila
  • 37
@BordoMen Nie jestem chłopem, ale takie nagminne kłamstwa nie wróżą nic dobrego i ja trzymałabym się z daleka. A jej widocznie się przypomniało, że jednak było przy Tobie dobrze i próbuje się wkraść w łaski. Tak samo jak pewnie startowała do byłego będąc z Tobą
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BordoMen no z rozstania z Tobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co tu doradzać? Znasz moje zdanie na ten temat. Jeśli się nie szanujesz i chcesz być pomiatany jak wcześniej-> to wróć do niej. Jeśli jednak chcesz być szanowany i żyć w zdrowym związku-> to nie wracaj do niej i znajdź inną ( ) Od Ciebie zależy i od Twoich skłonności..
@Venece: Wiesz co? Nie chce tylko teraz mój plan mam żeby tylko No po prostu i po ludzku pukać sobie ja i jej robić „niby” nadzieje do póki innej nie znajdę dobre rozwiązanie?