Wpis z mikrobloga

Po baaardzo długiej przerwie wracam do was z porcją Minecraft contentu. W końcu się przełamałem i zacząłem pracować nad projektem. Ze względu na to, że obecny etap prac jest nużący, a prace idą powoli stwierdziłem, że nie będę was zalewał gówno wpisami i zrobię jeden porządny quality wpis ( ͡ ͜ʖ ͡). Ze wstępnych informacji to tyle. Enjoy.

Ostatni wpis skończyliśmy na osuszeniu wnętrza i zbudowaniu obramowania z piasku. Przyszła więc pora na osuszanko wody nad monumentem.

Krok 1: Dzielimy nasz kwadrat (obramowanie z piasku) na pasy, które następnie dzielimy na kwadraty o wymiarach 5x5, na środku których budujemy piaskowe kolumny 1x1.
Dzięki takiemu podziałowi będziemy mogli efektywnie wykorzystać nasze gąbki do osuszania (Zdj.1).

Krok 2: Przechodzimy teraz do najłatwiejszej a przynajmniej najbardziej satysfakcjonującej według mnie części. Stajemy na piaskowej kolumnie i niszczymy pod sobą 2-3 bloki piasku (w zależności od poziomu wody) a następnie stawiamy suchą gąbkę. Proces powtarzamy aż do osuszenia całego segmentu. (GIF.1).

Tak prezentuje się nasz kawałek po całkowitym osuszeniu (Zdj.2).

Krok 3: Pozostaje nam usunąć piaskowe przegrody dzielące pas na kwadraty. Używam do tego metody wykorzystującej pochodnię postawioną pod piaskiem (Zdj.3).

Do zobaczenia w następnym wpisie Mirasy ʕʔ.

#akaczbuduje #minecraft #pcmasterrace #gry
Pobierz SzybkiPociskAkacza - Po baaardzo długiej przerwie wracam do was z porcją Minecraft co...
źródło: comment_SmoR1R526RJVZK13EIkc3r4yLvrrDnzl.jpg
  • 17