Wpis z mikrobloga

Was chyba powaliło dokładnie?! Konto od 13lat,sparowane z bankiem, sprzedanych ponad 400 produktów a dziś dostaje maila że konto zablokowane(sprzedaż) regulamin 2.13 dodatkowa weryfikacja. Proszę przesłać zdjęcie produktu na którym leży dowód osobisty w wysokiej rozdzielczości.......Czy ktoś u was na głowę upadł, może jeszcze otworzyć i pokazać czy aby na pewno w pudełku jest sprzęt który sprzedaje jako nowy? Dobrze że ostatnio przeniosłem na inny portal a u Was tylko wystawiam jak klient uparcie chce opłacić Wam prowizję ;)
Nic nie dostaniecie a jeszcze Was zgłoszę o wyłudzenia dowodów osobistych gdyż nie macie do tego prawa xD
Zauważyłem że jest sporo osób jak ja. Ewidentnie chcecie zrobić z siebie amazon i mieć tylko sprzedawców "duże firmy-markowe"...przejedziecie się na tym. Olx was zje w ciągu 5lat, allegro lokalnie Was nie uratuje.
#allegro
  • 7
regulamin 2.13
W sytuacji, gdy Konto lub działalność Użytkownika w ramach Allegro wymaga dodatkowej weryfikacji danych, o których mowa w art. 2.1(prywatne) lub 2.3(firma), lub w przypadku powzięcia przez Allegro.pl uzasadnionych obaw co do bezpieczeństwa Konta lub Transakcji, dotyczących w szczególności nieuprawnionego przejęcia Konta przez inną osobę, Allegro.pl może:
a. uzależnić korzystanie z Allegro od potwierdzenia przez Użytkownika odpowiednimi dokumentami jego wiarygodności, w tym tożsamości,
b. czasowo ograniczyć dostęp do poszczególnych usług
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fiuczer:

jeszcze Was zgłoszę o wyłudzenia dowodów osobistych gdyż nie macie do tego prawa xD


xDD. Pewnie masz większą wiedzę na temat prawa, niż korporacja ze sztabem prawników xD.
via Android
  • 0
@Kakaladze Tak się składa że liznąłem :) Allegro nie jest instytucją prawna ani finansowa aby żadać dowodów. Są inne metody sprawdzania użytkownika jak chociażby telefon czy faktura ;) W ich regulaminie nie ma słowa o przetrzymywaniu dowodów osobistych, jak je magazynują?Kto ma dostęp do zdjęcia i po jakim czasie kasują i czy w ogóle?Więc jakbyś mógł to nie cytuj moich słów jak nie masz zielonego pojęcia o prawie ;)