Wpis z mikrobloga

Zgłoszenie #mirekszukazony

Imię: M
Wiek: 23
Miejscowość: Poznań

Kim jestem:
Zwykły szary ludź jakich wiele na ulicy. Raczej zwierzę domowe niż podwórkowe (szczególnie jak jest zimno), ale chętnie wychodzę na spacery i w mniej zaludnione miejsca. Na imprezę jest ciężko mnie wyciągnąć, bo czuje się nieswojo w tłumie. Preferuje ciche i spokojne miejscówki. Najchętniej to wychodzę do kina. Oglądam wszystko, co mnie zachęci nawet okładką - od totalnych crapów po chińskie bajki ( ͡° ͜ʖ ͡°). Fan komiksowych uniwersów.

Wygląd:
Szczypior ok. 177 cm. Włosy ciemne, oczy piwne (przynajmniej tak mam w dowodzie). Babcia zawsze mówiła, że przystojny kawaler.

Zainteresowania:
Top tier moich hobby to: kinematografia, gierki, komiksy i książki. Poza listą to wszystko po trochu, bo trzeba mieć o czym gadać z innymi.

Kogo szukam?
Kogoś z kim się miło będzie spędzało czas, dzieliło pasjami w jedną jak i drugą stronę oraz wymieniało poglądami.

Idealny dzień z drugą połówką:
Wspólny raid na bossa... albo jakieś targi z klockami lego... lub można skoczyć po prostu do kina i na żarcie... albo zamówić pizzę do domu. Spontaniczne decyzje są w tym przypadku ciekawsze.

Stosunek do ślubów, dzieci i używek:
Ślub - raczej nie, a jak już to cywilny
Dzieci - raczej nie
Używki - Piję okazjonalnie
*********************************************************************************************************************************************************
Osoby zainteresowane zgłoszeniem prosimy o kontakt na priv. W wiadomości proszę podać, jak autor ma się z Wami skontaktować (wykop/alternatywny kontakt, np. e-mail) + opcjonalnie wiadomość do autora zgłoszenia.

#rozowepaski #niebieskiepaski #milosc #zwiazki #ogloszenie
  • 3